Андрій Стасюк: «Моя задача, щоб клієнти були задоволені кінцевим результатом»

Як обрати якісну покрівлю і не бути обманутим ? На що варто зважати при виборі черепиці та інших будматеріалів ? Які саме покрівельні матеріали користуються попитом у рівнян ? На ці та інші запитання відповів Андрій Стасюк, директор фірми «Класкомбуд» та професіонал з багаторічним стажем.

 

- Розкажіть детальніше про свою компанію. Як давно працюєте? Чи є попит на вашу продукцію?

Працюємо ми з 2010 року, вже більше 5 років. З початку заснування основним напрямком був продаж покрівельних матеріалів, з часом асортимент трохи розширився. Відповідно саме завдяки тому, що є попит ми існуємо і розвиваємося.

У нас широкий спектр продукції, тобто все що має відношення до будівництва, окрім безпосередньо того з чого складаються стіни (блоки, цегла), а також внутрішньої обробки приміщень. В основному це покрівля, теплоізоляція, гідроізоляція і всі матеріали, що пов’язані з цими роботами.

"Ми ідемо назустріч клієнтам"

- Що саме ви вкладали в назву «Класика комфортного будівництва»?

Особисто я хочу, щоб мені було комфортно в будь-якій ситуації та в будь-якому місці ( в кав’ярні, в магазині, на зустрічі). Тому роботу компанії ми будуємо за цим же принципом. По перше, , працюємо з якісними продуктами, робимо доставку продукції у визначені терміни. По друге, у нас діє гнучка система знижок. Для кожного клієнта знижки обговорюються особисто, в більшості випадків розмір знижки залежить від об’єму замовлення. Постійні клієнти мають постійні знижки.

Ми знаходимо підхід до будь-якого клієнта. Якщо виникає проблемна ситуація ми завжди ідемо на зустріч покупцю. Отримуючи від нас продукт, клієнт завжди отримує професійну  консультацію.

Деякі клієнти, що були разовими покупцями, стали постійними. Вони звертаються навіть по тим продуктам з якими ми не працюємо, в такому випадку я можу порадити до кого звернутися і навіть попрошу зробити знижку.

- Які саме будівельні матеріали ви пропонуєте і хто є виробником?

Ми є офіційним торговим партнером таких компаній як «ТЕХНОНІКОЛЬ», "СТАЛЕКС” “МЕТРОТАЙЛ-УКРАЇНА”, “АКВЕДУК”, “ВЕЛЮКС УКРАЇНА”, “СТРУГА УКРАЇНА”, “RUFLEX ”.

Перелік продукції «Класкомбуд»:

 • бітумна черепиця (Shinglas);
 • цементно-піщана черепиця (ONDO);
 • металочерепиця (СТАЛЕКС);
 • композитна черепиця (Metrotile);
 • базальтова вата (Техно);
 • екструзія;
 • пінопласт;
 • ОСБ-плита;
 • водостічні системи (Strugа);
 • мансардні вікна та люки (Velux);
 • дахові драбини;
 • руберойд;
 • ПВХ-мембрана;
 • ламінат (Krono Original);
 • фасадні системи;
 • покрівельні плівки.

- Якою є Ваша цільова аудиторія?! З ким ви співпрацюєте?

Ми побудували власну субдилерську мережу, даючи змогу фірмам, які в нас купують можливість реалізовувати продукцію в роздріб. З крупними клієнтами намагаємося працювати на пряму. Співпрацюємо як з великими будівельними компаніями в Рівному та за його межами, так і з приватними клієнтами. Робота побудована від звичайного приватного будинку до крупного готельного комплексу чи заводу.

- Ви займаєтесь тільки продажем та поставкою? Чи входить монтаж і установка до ваших послуг?

Монтажем займаються наші партнери, що працюють у цьому напрямку або клієнти самостійно обирають знайомих їм монтажників. Наш принцип –  працювати по всім продуктам з першою ланкою, або з заводом, або з імпортером в Україну. Ми зайняли нішу оптового постачальника матеріалів, а не звичайної рядової фірми. Ми працюємо, як на території Рівненської області так і за її межами.

"Особисто я між металочерепицею  та бітумною, обрав би другу"

- Які саме покрівельні матеріали користуються попитом серед рівнян і чому!?

В більшості випадків це залежить від продавців, хто як домінує на ринку. Раніше на ринку домінувала металочерепиця. В нашому регіоні схильні обирати метал, а загалом в Україні вибір залежить від регіону. У нас з’являється багато інших якісних продуктів, які будуть витісняти металочерепицю з часом. Наприклад, бітумна черепиця  - надійніша, тепліша та гарніша. Особисто я, між металочерепицею та бітумною, обрав би другу.

Важливо думати про покрівлю в момент планування будинку, а не залишати це на потім.

- Чому саме метало черепиця користується популярністю в нашому регіоні?

Ментальність українців відіграє велику роль, вони замість того, щоб ризикнути з новими матеріалами, краще оберуть те саме, що у сусіда. Металочерепиця це перевірений і відносно недорогий матеріал, але він має свої особливості.

Бітумна черепиця є гарною альтернативою металочерепиці, і по ціні не суттєво відрізняється від останньої. Вона в рамках покрівлі дорожчає через те, що їй потрібна суцільна (вологостійка) основа для монтажу. Це найчастіше ОСБ-плита або водостійка фанера. Але люди повинні розуміти, що разом з покрівлею вони отримують додаткову гідроізоляцію, теплоізоляцію. Метал віддає тепло, а бітумна черепиця його тримає , що є важливим для тепло ефективності будинку.

Кожна людина має можливість, оцінивши всі переваги та недоліки, обрати покрівлю на свій смак.

"Думайте про покрівлю в момент планування будинку"

- Розкажіть про те, наскільки залежить термін експлуатації металочерепиці від якості матеріалу?

Покрівля один із найважливіших елементів будинку, від неї залежить на скільки будинок захищений від зовнішнього середовища. Так склалося історично, що коли до українця приходять в гості, він хоче, щоб в будинку все було гарно. А коли питання стосується покрівлі люди починають економити на матеріалах. По перше, якщо з покрівлею будуть проблеми, то є велика вірогідність того, що щось цінне всередині будинку може попсуватися. По друге, покрівля робиться не на рік і не на два, тому варто подбати про її якість. Якщо правильно підійти до питань покрівлі, не економити, звернутися до професіоналів, то можна зробити покрівлю, що прослугує 30-50 років. Наприклад у бітумної черепиці, середній термін гарантії варіюється від 20 до 50 років, при тому що термін її служби може бути в два рази більший. Питання завжди у виборі якісної продукції та перевіреного постачальника.

- Чи може людина, яка не має жодного відношення до будівництва відрізнити якісні матеріали від неякісних?

Насправді для цього існує консультант. Якщо людина може якісно проконсультувати, то ви відчуваєте певну захищеність. Ви не можете розбиратися у всьому, для цього є люди які працюють. В першу чергу все залежить від продавця, він має грамотно проконсультувати, щоб людина зрозуміла про що іде мова і що це за продукт. Якість покрівлі залежить від багатьох факторів, не професіонали можуть зіпсувати її на етапі монтажу. Для того щоб зрозуміти наскільки людина розбирається і є професіоналом, треба задавати як можна більше запитань. Напевно, все ж таки, варто звернутися до декількох продавців, щоб було з чим порівняти.

"Заощадивши зараз ви втратите в майбутньому"

-  Як вплинула на ваші продажі ситуація в країні?

 Незважаючи на те, що в країні нестабільна економічна ситуація ми йдемо вперед, працюємо і розвиваємось. Криза зробила нашу компанію сильнішою. Фірми, які були слабкими або займалися неякісним продуктом закрилися. Звісно на ринку існує багато неякісної продукції, що коштує набагато дешевше. Існує певний сегмент людей, які готові платити дешевше за відверто неякісний продукт. Але я б порадив не економити, тому що будматеріали – це не той напрямок на якому варто економити. Заощадивши зараз – ви втрачаєте в майбутньому.

"ВАШ КОМФОРТ - НАШЕ ГОЛОВНЕ БУДІВЕЛЬНЕ ДОСЯГНЕННЯ" 

Щоб замовити металочерепицю, а також інші будівельні матеріали, звертайтеся за адресою:

м. Рівне, вул. Старицького,45

Або за телефоном: (03622) 55-317

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.