У Рівному звільнили лікаря, халатність якого призвела до смерті дититни

1 грудня звільнили завідуючого  відділенням планової хірургії Рівненської обласної дитячої лікарні Констянтина Думановського. Причиною зазначили систематичні порушення в роботі. Про це повідомляє на своїй сторінці у "Фейсбук" громадська активістка Ліана Диновська. 

Нагадаємо, що цей лікар став відомим після загибелі його паціента - 5-річного хлопчика, якому не надав допомоги, бо спав. 

Читайте також : Страсті по Думановському: лікар-мажор спокійно спав, доки його 5-річний пацієнт помирав
 

Коментарі

Говорити про компетенцію інших ми всі вміємо в той час коли самі недотртмуємось елементарних норм. Звинувачувати когось-це наша сущність. Смерть дитини - прикро, але ще прикріше політичні розголоси, оскільки в цій ситуації всі шукають "крайнього" саме цього лікаря, та намагаються покласти вину лишень на нього, рядового лікаря, який є оним із учасників, про яких чомусь всі мовчать. Чоловіки, жінки, діти вмирають щодня - це реалії. Вбільшості це стається через самолікування, та пізне звернення до лікарів, як в даному випадку. Невинен ніхто, бо так трапилося, але це нас не влаштовує, оскільки ми бажаємо зла живим, не зважаючи на релігійні заповіді, одна з яких, -"люби ближнього свого". Тому шановні, будьмо стриманими у своїх висловлюваннях.

Не бажай зла ближньому бо отримаєш

звільнили..через певний час,коли піна вляже-відновиться.Сумніваєтесь?А,на нари-нє?бабла достатньо,щоб всім помазати.

Потрiбно щось з тим зробити. Це не перший випадок, що лiкари в тiй лiкарнi не пiдходять до пацiентiв, дiти при смертi а всiм якось не до них. В нашому випадку лiкарi так само не пiдходили до нас. Дитина ледь не згорала, температура бiля сорока, лiкарям все одно, сказали чекати, на що? на смерть? Тiлькi пiсля настирного характеру чоловiка, почали щось робити, а не дай боже закiнчилося б так само.

Важливо уточнити: звільнили з посади зав. відділенням, чи з роботи в цій лікарні взагалі?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.