Начальник СБУ Рівненщини ховається від журналістів поки його підлеглі «дерибанять» землю

Навіть за два роки після Майдану в управління Служби безпеки України у Рівненській області мало, що змінились. Попри третю зміну керівництва спецслужба не стала відкритішою. А на її посадовців відкрили кримінальне провадження. Втім, новопризначений начальник УСБУ Василь Бедрій вже вдруге відмовляється зустрічатися з журналістами.  Про це повідомив виконавчий директор  ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг.
Першого разу до прес-секретаря УСБУ в Рівненській області Інни Іллючок звернувся журналіст Юрій Дюг та попросив організувати з начальником інтерв’ю. Одна через кілька годин отримав відмову, мовляв начальник в статусі в.о. і не може давати коментарі. Втім і після призначення начальником управління Василь Бедрій відкритішим для преси та громадськості не став. Тому до нього з проханням провести прес-конференцію звернулась вся журналістська спільнота з 15 ЗМІ.

Однак у своїй відповіді начальник управління СБУ від зустрічі відмовився, зіславшись на зайнятість. Також порадив журналістам писати запити. 


Комунікація з громадськістю теж залишає бажати кращого, адже антикорупційна громадська рада при УСБУ в Рівненській області за два роки так і не створена. 

Василь Бедрій

Тим часом до самої СБУ у громадськості все більше запитань, бо останнім часом гучні скандали пов’язані з господарською діяльністю служби, а не з боротьбою з тероризмом. 
Нагадуємо, що військова прокуратура Рівненського гарнізону також відкрила кримінальне провадження за ознаками вчинення посадовим особами управління СБУ у Рівненській області кримінального правопорушення, передбаченого статтею 364 ч 1 Кримінального кодексу України. Це стало логічним продовження журналістських розслідувань стосовно "дерибану" гектара державної землі на Поповича, 65-А. У цій справі з мовчазної бездіяльності керівників СБУ та ОДА Рівненщини, приватна фірма збудувала та продала там котеджі. А голова ОДА Сергій Рибачок, заступник Юрій Приварський, начальники СБУ Рівненщини Віктор Козлов, Валерій Мечкало не тільки не розірвали договір оренди, а й сприяли забудовнику в явно незаконних діях.
А днями друге кримінальне провадження в справі дерибану землі на Поповича 65-А відкрили слідчі міськвідділу поліції в м. Рівне. Ознаки злочину відповідно до ч. 2 статті 366 КК "Службове підроблення" вбачаються в діях державного реєстратора Рівненської міської реєстраційної служби Жилінської Ольги Миколаївни, яка реєструвала права власності на земельну ділянку на вулиці Поповича, 65-А.

Читайте також: 

У Рівному СБУ, за сприяння голови ОДА, «прихватизувала» гектар землі на мільйони гривень 

"Вихідна допомога": чому СБУ Рівненщини не помічає "прихватизацію" гектара державної землі на два мільйони гривень?

Юрій Приварський. Як сприяти «дерибану» гектара землі СБУ Рівненщини​

Скільки заробляють і на чому їздять екс-начальники СБУ Рівненщини [Інфографіка]

Шах конем: за фактом зловживання владою керівництвом СБУ Рівненщини прокуратура порушила кримінальну справу

У справі "дерибану" землі СБУ Рівненщини - нове кримінальне провадження