Які задають питання під час психотесту для поліцейських у Рівному?

Майбутнім поліцейським проводять психологічне тестування, яке не покликане оцінювати рівень знань, а лише чесність людини. За результатами даних відповідей, оцінять відвертість людини за різними шкалами: депресії, істерії, психопатії, мужності (жіночності), параної, психастенії, визначать ступінь підвищеної активності, товариськості, енергійності тощо.

До даного етапу дійшло трішки більше тисячі чоловік, тобто наразі не одне місце претендує лише п’ятеро людей (раніше було двадцять п’ять).

Отже, як і на попередніх етапах, у призначений час, кандидати приходять групами у п’ятдесят осіб.  Тестування проходить на комп’ютері та складається із майже 600  питань, на які потрібно відповісти: «вірно» або «не вірно». Перевіряють майбутніх поліцейських в адміністративній будівлі Головного Управління Нової Поліції, вул. Пушкіна 4.

Тестування проводиться на комп’ютері та триває півтори години, але загалом, майже усі встигають дати відповіді менше ніж за годину. Відповіді радять давати швидко, не задумуючись.

- Перше, що прийшло у голову, зазвичай, і є сама правильна та чесна відповідь, - кажуть під час тестування. – Відповіді потрібно давати чесно. Усе є конфіденційно.

Під час тестування зустрічаються запитання: про ставлення до батьків, сім’ї, до себе, друзів, колег, підлеглих, керівництва,  про нереалізовані можливості, думки про майбутнє, страхи та побоювання, ставлення до осіб протилежної статі, сексуальні стосунки, про почуття провини тощо.

Загалом питання подібного змісту: «Чоловік, який найбільше займався зі мною у дитинстві (батько чи вітчим) був зі мною суворий», «Більшою мірою я не в курсі пліток навколо мене», «Я завжди приймаю ліки, або снодійне лише за призначенням лікаря», «Мені подобаються гучні вечірки, де я можу побути серед людей», «Я хотіла би бути чоловіком (для чоловіків – жінкою)», «У мене є мрії про які я нікому, ніколи не скажу», «У деяких членів моєї сім’ї запальний характер», «Я можу змінити свою думку, якщо усі навколо думають не так як я, навіть, якщо моя думку була остаточною», «У мене часто пересихає у роті», «Я задоволений своїм сексуальним життям», «Якби я був журналістом, мені подобалося б писати про театр», «Я люблю читати бойовики», «Жінки повинні мати таку ж сексуальну свободу, як і чоловіки», «Я інколи відчуваю страх у ночі», «Якби люди були до мене дружелюбніші, мені б вдалося уникнути більшість своїх проблем», «Я часто вживаю алкоголь», «Мені здається, що більшість людей уникають мене, або не помічають, хоча я не знаю чому», «Якщо я зустріну людину з якою не хотів би розмовляти, я перейду на інший бік вулиці», «Коли я на вечірці, віддаю перевагу спілкуванню з однією людиною і тримаюся осторонь великого скупчення людей», «У мене безумовно менше друзів чим у більшості людей», «Мені казали, що я забагато вживаю алкоголю, але цього не визнаю», «Інколи невеликі перепони дуже мене дратують», «Мені казали, що я ходив у сні», «Я інколи відкладаю на завтра те, що можу зробити сьогодні», «Я люблю читати науково-технічну літературу», «Інколи мені у голову приходять такі думки, про які краще нікому не говорити», «Якби люди не зводили інтриги навколо мене, я б добився кращого успіху», «У мене ніколи не було неприємностей пов’язаних із моїм статевим життям» , «У мене маже не буває запорів», «У мене були такі дні, тижні і навіть місяці коли я не міг ні за що взятися та включитися в роботу», «Я вірю у Бога», «Думаю, що багато хто перебільшує про своє горе та переживання, щоб добитися більше співчуття», «Інколи я дражню тварин», «Я вважаю, що більшість людей обманює, якщо потрібно чогось досягнути», «Більшу частину часу я почуваюся щасливим», «Якщо мені хтось робить добро, я думаю про те, що за цим криється», тощо.

Після завершення тестування відповіді про результати не надають, говорять чекати листа на пошту та ведуть в інше приміщення для подання документів які потрібно заздалегідь підготувати, зробити копії, які необхідно завірити словами на кожній сторінці: «Копія вірна, ПІБ, підпис». Ті кандидати, що ще не отримали права на водіння автотранспортом, але навчаються, повинні принести довідку про навчання. А ті, хто ще навіть не поступив до автошколи – далі пройти не можуть, адже ще при заповненні анкети, кандидати ставили свій підпис, що до завершення навчання зобов’язується отримати права. Анкету та автобіографію потрібно писати на місці та від руки.

Нагадуємо, після подання заяви про бажання служити у патрульній поліції кандидати уже пройшли такі етапи відбору, як тестування на логічне мисленнявійськово-лікарську комісіюпродемонстрували рівень фізичної підготовки, зараз проходять  психологічне тестування, а потім особиста співбесіда та тримісячне навчання. Уже на початку березня 2016 року нові поліцейські приступлять до роботи.

А вже цієї п’ятниці, 4 грудня, депутати Рівненської обласної ради оберуть двох із тринадцяти претендентів від громадськості Рівного, які разом із професіоналами проводитимуть співбесіди з майбутніми поліцейським та наглядатимуть за роботою поліції в цілому. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.