Хто хоче від громадськості наглядати за поліцією Рівного?

Адвокати, юристи, правоохоронці Російської федерації, безробітні, афганці, пенсіонери… До Рівненської обласної ради подали свої документи тринадцять претендентів, представників від громадськості (дехто рекомендує себе сам), які хочуть увійти до комісії з нагляду за роботою національної поліції в Рівненькій області з метою забезпечення прозорого добору кандидатів у поліцію та  контролю за їх подальшою діяльністю.

Педагог, історик, міліціонер - Бойко Олександр Володимирович
53-річний Олександр Володимирович народився у селі Рудика, Демидівського району Рівненської області. Навчався у Дубенському педагогічному училищі, за спеціальністю вчитель початкових класів. Працював вчителем трудового навчання та історії у школі. Пізніше, здобув другу вищу освіту, закінчивши заочно історично-правознавчий факультет у Луцьку.  Майже 25 років віддав службі в органах внутрішніх справ, на різних посадах в підрозділах УМВС України в Рівненькій області. Наразі полковник міліції у відставці. Рекомендує у поліцейську комісію його професійна спілка атестованих працівників внутрішніх справ України, головою якої він і є.

«Отличник милиции», російський та український правоохоронець, викладач в «Острозькій академії» - Гонгало  Сергій Йосипович
52-річний уродженець Хмельниччини, Ізяславського району, села Антонівка, закінчив вищу школу МВС Росії за спеціальністю юриспруденція. Сім років віддав службі в органах Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації на посадах старшого оперуповноваженого, старшого експерта-криміналіста, начальника експертно-криміналістичного відділення Московського РВВ УМВС РФ. Має багато нагород: від міністра оборони СРСР «За отличие в воинской службы» та за наказом головного управління внутрішніх справ м. Москви нагороджений нагрудним значком «Отличник милиции», наказом міністра внутрішніх справ Російської федерації отримав медаль «За безупречную службу». Має і почесну грамоту від Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

У 1997 році переїхав до України і набув українське громадянство, після чого поступив на службу в органи внутрішніх справ України на посаду старшого експерта-криміналіста у Хмельницькій області, м. Ізяслав. Наразі працює в «Острозькій академії» на посаді доцента кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін.  До слова, одружений вдруге. Перша дружина та донька проживають у Росії. У 2013 році, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив дисертацію кандидата юридичних наук зі спеціальності кримінальний процес та криміналістика, судова експертиза, оперативно-розшукова діяльність. Подання у поліцейську комісію зробив Ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник.

Детектив, адвокат, активіст -  Волошин Леонід Сергійович
31 –річний рівнянин закінчив Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю оператора електронно-обчислювальних машин, у тій же академії здобув кваліфікацію юриста за спеціальністю «Правознавство». Професійну юридичну діяльність розпочав, навчаючись ще на четвертному курсі, влаштувався юристконсулом ТзОВ «Торговий Дім «Пересопниця», де і досі працює. Паралельно є приватним підприємцем з надання юридичних послуг, може навіть розшукати людину, знайти боржників, - йдеться на його офіційному сайті. Був директором заводу мінеральної води «Маломидська». Заснував адвокатське об’єднання «Волошин і партнери». Вважає себе активним громадським діячем: діючий голова  Рівненської обласної громадської правозахисної організації «Правозахист», у минулому помічник-консультант депутата Рівненської обласної ради, сам також був  депутатом Острозької міської ради , членом спостережної комісії при Рівненській ОДА з питань організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб звільнених від відбування покарання. Має подяки та грамоти від Рівненської міської ради, управління економіки міста виконавчого комітету, тощо. Клопоче про членство у наглядовій поліції, громадська правозахисна організація «Првозахист», головою якої він сам і є.

Соціальний юрист, громадський активіст, багатодітна мама - Диновська Ліана Валентинівна
Ліані Диновській 34 роки. Народилася в селищі Новодністровськ, Сокирянського району, Чернівецької області. Має дві вищих освіти - викладач історії і правознавства, юрист.  Працювала  завідуючою господарських складів та старшим менеджером з продажу. Має активну громадянську позицію і відома у Рівному як соціальний юрист, який надає безкоштовні юридичні послуги соціально незахищеним верствам населення. Відомий громадський активіст.  З 2011 року є начальником юридичного відділу громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» в Рівненській області. Член громадської ради при Рівненській ОДА, була членом громради при УМВС України в області. Виховує четверо діток. Наразі працює і юрисконсультом у ПП «Сокіл-Бест». Рекомендує пані Диновську одразу дві громадських організацій - начальник місцевого осередку МГО «Міжнародного комітету сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» Олексій Качковський та голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець.   

Чорнобилець, військовий, полковник, безробітний - Марчук Ігор Васильович
55-річний чоловік рекомендує себе у поліцейську комісію сам. Народився він у місті Здолбунів Рівненської області у сім’ї військовослужбовця. У 1977 році вступив до Кам’янець-Подільського вищого військово-інженерного командного училища, яке закінчив у 1981 році із присвоєнням офіцерського звання. Проходив військову службу у Німеччині, був у Прибалтійському та Забайкальському окрузі. Наразі полковник у запасі. Приймав також участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Має державні винагороди. Наразі безробітний.

Фермер, зоотехнік, екс-депутат - Мовчанець Надія Іванівна
Надія Іванівна має 59 років,  закінчила технікум і зоологічний інститут. Працювала головним зоотехніком та завідуючою фермою, старшим майстром Рівненського молокозаводу. Була депутатом двох скликань. Себе називає учасником Євромайдану міста Києва. Рекомендує у поліцейську компісію Рівненський міський осередок «Союз Українок» та селянсько-фермерське господарство «Покоси».  

Полковник, викладач в університеті, АТОшник, - Садовський Олег Леонідович
Олег Леонідович  має 53 роки, народився у місті Славута, Хмельницької області у родині військовослужбовця. Закінчив Алма-Атинське вище загальновійськове командне училище та академію Збройних сил України. Учасник бойових дій. Після повернення з Афганістану, нагороджений медаллю «За відвагу». З лав збройних сил України звільнений у зв’язку із скороченням штату. Військове звання –полковник. Працює викладачем в університеті на кафедрі військової підготовки. У березні 2014 року був відмобілізований до лав Збройних сил України, та демобілізований у 2015 році.  Одружений і має сина, який так як і батько – учасник бойових дій і приймав участь в АТО. Рекомендують полковника одразу декілька організацій: ГО «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини», ГО «Волонтерська група допомоги армії України «Воїни Світла», Рівненське обласне об’єднання ВГО інвалідів «Союз Чорнобиль України», всеукраїнське об’єднання ветеранів Рівненської області, спілка офіцерів України, Рівненська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану, Рівненська січ війська Запорозького, самооборона Рівненщини, всеукраїнська колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність» та ГО «Психологічна служба Євромайдану».

Електрослюсар, водій, механік - Сойко Василь Григорович
Василь Григорович  має 54 роки, народився у Казахстані. Працював водієм, електрослюсарем,  механіком, а наразі приватний підприємець (рід діяльності не зазначено). Рекомендує у поліцейську комісію його громадська організація  «Гарант Законності та Безпеки».

Секретар «Люстраційного», борець із корупцією, «алкоголь в нормі» - Солімчук Анатолій Миколайович

Анатолію Миколайовичу 60 років. Народився він у селі Синів, Гощанського району, Рівненської області. Має спеціалізацію фельдшера. Працював на рівненському Льонокомбінаті та радіозаводі. Наразі працює головою правління ГО «Рівненська правозахисна ліга», є головою комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю та секретарем ГО «Люстраційного комітету» Рівненської області.  Про себе пише: «Не палю, наркотики не вживаю, алкоголь в нормі». Рекомендує його ГО «Рівненська правозахисна ліга», головою якої він сам і є.

Моряк, письменник, ветеринар - Тарасович Павло Михайлович

Павлу Михайловичу 45 років. Народився у місті Корець, рівненської області.  Закінчив академію медицини за спеціальністю «лікар ветеринарної медицини», навчався у Рівненській радіотехнічній школі. Павло Михайлович був учасником морської антарктичної експедиції. За роки своєї діяльності працював адміністратором зв’язку у складі 5-ї Української наукової антарктичної експедиції, викладачем рівненського міського навчально-виховного об’єднання, вчителем ОБЖД,  головним лікарем ветеринарної медицини у Рівному, заступником начальника управління ветеринарної медицини, провідним (державним) лікарем. Автор книги «Антарктида-шостий континент» та «Antartica is the sixth continent». Рекомендує його громадське формування з охорони громадського порядку у Рівному «Сокіл», командиром якого він і є.

Бухгалтер, екс-депутат, детектив - Ткачук Олена Павлівна

Олені Павлівній 46 років. Має вищу освіту. Працювала кухаром, бухгалтером, у райлікарні агентом з постачання, директором у КП «Дераже-сервіс» та у Костопілському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Має 13 ранг державного службовця 6-ї категорії. Була депутатом Костопільської районної ради. Помічником народного депутата Каплієнка В.В., головою Рівненської обласної парторганізації «Народна влада». Помічником депутата Рівненської обласної ради Олександра Данильчука, довірена особа кандидата у Президенти України Дмитра Яроша. Працює у комітеті по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГО «Рівненська правозахисна ліга» - заступником голови, член громадської ради при УМВС України в Рівненській області, керівник ГО «Приватне детективне агентство». Рекомендують її такі громадські організації: ТОВ «Фінікс» приватне детективне агентство та товариство відродження української нації.

Фермер, секретар-машиніст, «люстратор» - Українчук Любов Іванівна

57-річна жінка має вищу освіту - бібліотечна справа та право. Народилася у м. Броди, Львівської області. Працювала робітницею з переробки овочів та фруктів, на меблевій фабриці – збиральницею першого розряду,  секретарем-машиністкою, інструктором учбово-спортивного відділу, спеціалістом по організації фірмової торгівлі. Наразі приватний підприємець і голова фермерського господарства «Полунична Магія». Була членом громадської організації «Люстраційний комітет», а потім стала одним із засновників другого «Люстраційного комітету» на Рівненщині, оскільки частині членів не вдалося порозумітися один із одним. Член громадського формування з охорони порядку «Спеціалізований загін сприяння міліції Захист». Возила гуманітарну допомогу військовослужбовцям до Криму та у батальйон «Горинь». Відома у Рівному своїми антисемітськими висловлюваннями проти єврейського народу. Має характеристику від громадської організації (із символічною назвою) «Чесне слово». Рекомендує її комітет з оборонної  роботи, правових питань та взаємодії з силовими структурами громадської ради при Рівненський ОДА.

Психолог, будівельник, член громради при РОДА - Яковлєва Ольга Іванівна

53-річна Ольга Іванівна до складу комісії у поліцію рекомендує себе сама. Жінка має вищу освіту будівельника та диплом практичного психолога.  Працювала на Радіозаводі, у комерційних структура та займалася підприємницькою діяльністю. Наразі є керівником ГО «Психологічна служба Євромайдану» Рівного, членом координаційного штабу з питань демобілізованих та комісованих учасників АТО в Рівненській області, член громадської ради при РОДА.

З запропонованих кандидатур, в основному це люди старші 50-ти років, втім є і двоє молодих осіб. Разом із тим, мають намір, до 4-го грудня подати свої документи ведуча Радіо Треку Оксана Юрченко, та власкор «Інтеру» Інна Білецька. Уже цієї п’ятниці, на другому пленарному засіданні депутати визначать двох кандидатур від громадськості, які працюватимуть у поліцейській комісії.  

 

 

Коментарі

Згоден з Вадимом.Цих всіх "активістів" із різних люстраційних комітетів і близько не можна підпускати до справ управління. Там що не члєн - то дурне на всю голову. Кожного такого члєна треба було б із настанням сезону запрошувати в дурку на профілактику за казьонний кошт. 2 рази в рік. Всяких мєнтів - пердунів разом із свинарями,слюсарами та членкинями Союзу украінок мона десь трохи поощрить недорого, подякувати за бдітєльность і сурово наказати кожному "більш сюди нікагда не приходити". Адвокат, юрист, журналісти - чому б і ні? Навіть - скоріше так! Принаймі це люди,які розуміють процеси,які сьогодні відбуваються і приймають в них участь

Всеодно всі мусара виродки, тепер за 6000 тисяч в місяц вони будуть гірші ніж колижні мусара.
Якого біса це бидло за ніяку роботу отримують такі бабки? Як були псами системи, так ними і залишилися

З такими як Ткачук О.П.,аферистка на якій не має місця де пробу ставити,Солімчук А.М,"алкоголь в нормі"-гарний тендем з Ткачук О.П.-заробітчани на горі людському в сфері надання юридичних послуг, набір в поліцію буде "якісним".Гнати,гнати і ще раз гнати!

Якісь мутні громадські організації, незрозумілі люди, колишні менти, "юристи". А де нормальні люди?

Ментів колишніх не буває! Гоніть їх в три шиї!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.