У Рівному під стінами ОДА протестують прихожани Московського паріархату

Сьогодні у Рівному під стінами ОДА зібралися віряни та священнослужителі УПЦ МП з вимогою захистити їх права. Вони вважають, що влада нині нічого не робить. Протестувальники написали лист голові Рівненської ОДА, у якому закликають підтримувати православних віруючих.

- Написав лист до губернатора. Ми, православні віруючі Рівненської єпархії, не знаходимо підтримки та захисту. У селі Птича наші прихожани не можуть потрапити до храму. Розкольники не притягуються до відповідальності. Будемо сподіватися на Бога та на пана губернатора. Ця акція  не є одноразовою, - звернувся до мітингувальників архієрей Української Православної Церкви, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій.

Також мітингувальники вимагають звільнення заступника голови ОДА Олександра Савчука, який курує гуманітарні питання. Коли він вийшов, щоб звернутись до громади, один із священнослужителів запропонував скандувати "ганьба" та не давати йому слово. Також він закликав пана Савчука розкаятись, бо на нього та його дітей впаде прокляття.

- Ми не можемо стати на жоден бік. Рівненська ОДА має бути на боці закону. У Птичі конфлікт точиться давно. І зараз ми не можемо забрати звідти поліцію та дозволити селянам битись між собою. Адміністрація повинна стояти на правовій основі, а рішення суду має виконувати виконавча служба, - прокоментував події Олександр Савчук.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Таке враження що тут одні сатаністи пишуть коментарі. В нас вільне віросповідання. І я сумніваюся, що хоча б в одній українській церкві закликали до вбивства. І щодо провідників головний наставник КП теж постійно тільки те й говорить що треба бити ворога і що ми переможемо! Я рахую що кожен з тих священників які закликають до насильства і війни уже взяли великий гріх, але це їх гріх і їм за нього відповідати як написав Вище пан на Божому суді. Який засудив всіх із московського патріархату, і як би він ходив у церкву і вірив у Бога то знав би що є така заповідь: Не суди і несудимий будеш! Тому панове задумайтесь. Українців і католики вбивали, і мусульмани але чомусь їх так ніхто і не гонить а навпаки з роками їх все більше. І нетак давно церкву сатаністів офіційно зареєстрували у вінниці, першу у світі!!! Чому ви всі такі праведні цього не бачите по всіх каналах показали! Чи у нас тепер все, що агресора то зло а наше зло то добро?????
Почніть кожен з себе і жити стане краще! Сьогодні 80% Росіян підтримують путіна їх 150 мільйонів виходить всі вони не заслуговують жити на цьому світі бо вони підтримують агресора? Бо вони зомбовані і залякані, не будьте і ви зомбі включіть мозок! І сидячи в теплій хаті на мягкому дивані думайте про тих хто там сидить в сирих окопах!!! В той час як ви докладаєте зусиль тріпаючи язиком щоб з цієї країни нічого не лишилося! Думайте панове головою це те чим Бог нагородив нас і що ми повинні використовувати а не носити як аксесуар!!!

Гасло "Віряни УПЦ - теж українці" Як завжди лукаво упущено МП. Хіба? Українці, що цурвються рідної мови? Українці, що підтримують церкву, верховний пастир якої закликає і благословляє вбивати їх сині?. Віряни? Це ті, хто в піст, підігріваючись кон"ячком, організував оцей шабаш? Вони настоююють на виконанні рішень суду земного, але забули про Сцд Божий. Оцій "камарильї" із пристарілих жіночок вручити б фотрографії хлопців, загиблих в АТО, щоб обпікали серця і совість, якщо вона в них є Та, на жаль, вони не прочитають того що пишу, Для них апогей брехня "вовків в овечих шкурах". Я не суджу їх. У кожного свій вибір. Мені просто жаль обдурених.

Коли буде виконуватися рішення суду? читаєш тільки, що сторони ні про що не домовились. треба домовлятися виконувати рішення суду чи ні? Тепер всі так робіть, не подобається рішення суду то не йдіть до апеляційного а не виконуйте собі його рішення. Так можна, шоумени так роблять і нічого. а влада загравала з капешниками ( наша дубенська особливо), а тепер будуть подавати в суд. щоб ніхто не користувався храмом. Ганьба!

"Рішення суду має виконувати виконавча служба" , - то савчук сказав? Капєц! А йому нагадати, як він сприяв організації різних клопотань ( я це знаю точно). І то тільки з одного боку і про закон не згадував, а тут вже знає, що й закони треба виконувати. і ні на чию сторону стати не може. А раніше стояв на одній стороні? Чи забув?
Тролику андрію, язик без костей? Ляпай, ляпай.

Геть московського попа

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.