У Рівному говоритимуть про захист прав переселенців

24 грудня об 11.00 годині в приміщенні "InfoHub" (Словацького, 3-А, офіс Громадянська мережа "ОПОРА") відбудеться прес-конференція на тему "Захист прав внутрішньо переміщених осіб у Рівненській області". 

Восени 2015 року почала діяти програма: "Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення", згідно якої в кожному регіоні почали працювати Радники, які спрямовують свої зусилля на покращення взаємодії між громадськими організаціями, органами державної влади і ВПО. Програму запроваджено ГО КримSOS спільно з Міністерством соціальної політики, Stabilization Support Services, та за підтримки уряду Великої Британії. 

Чого було досягнуто за період роботи Радника на Рівненщині? Про що свідчать підсумки роботи УГСПЛ у місті Рівне, в рамках проекту "Юридична підтримка ВПО та постраждалому від конфлікту населенню в Україні" за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC) та під егідою Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців"? Яка проблематика звернень внутрішньо переміщених осіб у Рівному та Рівненській області? Які труднощі довелось долати під час реалізації завдань проектів? 

Відповідатимуть на ці питання учасники прес-конференції: Наталія Токарська - радник з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики в Рівненській області, Олена Романова та Мар'яна Герасимчук - юристи Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Рівне. 

Про це повідомили з ГМ "ОПОРА"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.