На Рівненщині "теплові" кредити оформили майже 3 тисячі жителів

Майже 3000 мешканців Рівненщини оформили «теплові» кредити. Місцеві філії банків їм видали понад 50 мільйонів гривень. За ці кошти люди придбали негазові котли та енергоощадне обладнання і отримали компенсацію відповідно 20 та 30 відсотків від суми кредиту, згідно з загальноукраїнською програмою.

Таку державну ініціативу стимулювання населення підтримали й на місцевому рівні. Зокрема, із обласного бюджету виділили 1 мільйон гривень на відшкодування відсоткових ставок за кредитами.

Наразі, у рамках обласної програми, трьом сотням позичальникам відшкодували понад 22 тисячі гривень. Така підтримка значно здешевлює енергоощадні кредити, у результаті вони користуються ще більшим попитом у для населення.

За інформацією Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, у результаті таких заходів Рівненщина зайняла 8 місце серед регіонів, в яких успішно запрацював додатковий механізм стимулювання населення на впровадження енергоефективних заходів.

Водночас, за оцінкою Мінрегіонбуду, Рівненщина увійшла у п’ятірку областей із найвищим показником  зменшення споживання природного газу завдяки переходу на альтернативні види палива.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облдержадміністрації

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.