Скандальний бренд Рівного: бути чи не бути?

Буквально кілька днів тому відбулася презентація концепції майбутнього бренду міста Рівне. За доволі таки короткий проміжок часу ця новина стала по-справжньому скандальною.

 

Більшість рівнян переконані, що новий логотип міста не має права на життя і не вартує витрачених на нього коштів. Проте секретар Рівнеради Олексій Муляренко вважає дещо по-іншому і говорить, що бренд міста –  не просто графічне, художнє зображення, а ціла філософія. За словами депутата Рівнеради Сергія Паладійчука, концепція бренду міста має чимало родзинок, але треба розробити програму його реалізації, адже працювати є над чим.

 


Рівняни, в свою чергу, відмовляються розуміти таку філософію та розкривати родзинки і тому вирішили провести конкурс на створення альтернативного бренду міста. Умови прості: потрібно розробити логотип Рівного, а також концепцію (пояснення, чому саме так, а не інакше і варіанти подачі на рекламну продукцію). Термін подачі - до 13 січня. Переможця обиратимуть шляхом відкритого голосування в групі. Голосування триватиме 3 дні. Переможець отримає можливість представити своє бачення логотипу міста перед депутатами і ,звісно, грошову винагороду. На даний момент вдалося зібрати 5 тис.100 грн., проте призовий фонд можна збільшити, відправивши кошти на рахунок 5168 7420 2526 8008 ЮРЧЕНКО-ПОГОРЕЛЯК О.М. Альтернативний бренд.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.