Комісія міністерства розглядатиме питання щодо смерті дитини в Рівненській обллікарні

Волонтери б'ють на сполох, що лікар Рівненської обласної лікарні Костянтин Думановський може спробувати уникнути відповідальності за смерть 5-річного хлопчика. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуку" написала волонтерка Мар'яна Рева.

"Маємо важливу інформацію від лікарів обласної дитячої лікарні! З метою відмазати від провини за смерть дитини одного сумнозвісного лікаря, керівництво обласного управління охорони здоров'я намагається "розмазати" провину по кількох лікарях лікарні, щоб потім на суді його адвокати мали змогу розповідати про системні проблеми "чого ж ви доколупались лише до одного хірурга". Для цього керівництво управління охорони здоров'я вже підготувало документи, на підставі яких вже керівник лікарні винесе догани іншим лікарям. Можете навіть не сумніватись медичні чиновники зроблять все аби відмазати саме винного, нехай і ціною репутації інших порядних лікарів. Всіх активістів і журналістів закликаю тримати руку на пульсі і не допустити такої ганебної розв`язки", - йдеться у повідомленні.

У свою чергу, начальник обласного управління охорони здоров'я Юрій Осіпчук заявив, що це чутки, висмоктані з пальця.

- Ще немає висновку експертної комісії щодо якості медичних послуг, які надавалися хлопчику. Ми зацікавлені в неупереджених результатах і саме тому ініціювали, щоб це питання розглядала експертна комісія у Міністерстві охорони здоров'я. Засідання щодо цього мало відбутися завтра, але нам надійшов лист із Міністерства, у якому повідомляється, що його перенесли, про дату проведення повідомлять. Тому доки немає висновків експертної комісії, важко про щось говорити. Я вважаю, що якщо є вина, то за неї має бути відповідальність. І свою позицію неодноразово озвучував, - сказав Юрій Осіпчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.