У Рівному активістів судять за "сміттєву люстрацію" Шершуна

Сьогодні, Рівненський міський суд визначав міру запобіжного заходу трьом підозрюваним, які 8 грудня народним методом пролюстрували, закинувши у сміттєвий бак,  голову Федерації профспілок області Миколу Шершуна. У результаті отриманих травм 64-річного потерпілого госпіталізували до лікарні. Дії активістів поліцейські кваліфікували, як хуліганство. За скоєне підозрювані можуть отримати до п’яти років позбавлення волі. Це багатодітний батько, член УНСО, який боронив державу в зоні АТО, Володимир Чухілевич, 22-річний Максим Кітченко та неповнолітній 17-річний Сергій Кричильський.

Прокурор обласної прокуратури Станіслав Тимощук (справа)

Прокурор Рівненської обласної прокуратури Станіслав Тимощук вимагає визначити  міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та встановити електронний засіб контролю. Окрім того, він вимагає зобов’язати підозрюваних не відлучатися  з населеного пункту за місцем реєстрації та здати, у відповідні органи, закордонний паспорт. Свою вимогу прокурор мотивував тим, що підозрювані погрожували і іншим особам народною люстрацією, відтак, являються суспільно небезпечними, а також він підозрює, що вони можуть ухилятися від слідства. Крім того, прокурор Станіслав Тимощук зазначив, що підозрювані під час хуліганських дій під ОДА застосовували засоби маскування, а це значить, що до вищезазначеної події вони готувалися заздалегідь.

Підозрюваний Володимир Чухілевич

Адвокат Володимира Чухілевича - Валерій Фасовець попросив суд не обмежувати його клієнту волі  у вигляді домашнього арешту, оскільки той має трьох неповнолітніх дітей, які потребують батьківського піклування, в тому числі матеріального. Окрім того, адвокат попросив суд долучити до матеріалів справи документи про те, що його підзахисний перебував у зоні АТО та має позитивну характеристику.  Також адвокат зазначив, що із фото, які наявні у матеріалах справи, чітко видно, що Володимир Чухілевич був без засобів маскування, а у звичайному одязі. Валерій Фасовець попросив обрати міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

Сам підозрюваний зазначив, що Миколу Шершуна у сміттєвий бак не кидав, а просто був там присутнім та навіть отримав тілесні ушкодження, оскільки намагався припинити бійку.

Підозрюваний Максим Кітченко

Інший підозрюваний Максим Кітченко попросив перенести судове засідання, але оскільки сьогодні адвокат не може приїхати на засідання у передбачений законом час, підозрюваний погодився на розгляд справи без адвоката. Відтак, захищала його на даному засіданні державний адвокат Тетяна Теперик.

Щодо двох вищезазначених підозрюваних суд клопотання прокурора задовольнив частково. Їх взято під домашній арешт терміном на два місяці, але без електронних засобів контролю. Окрім того, їм визначено час домашнього арешту: першому - з 20.00 до 9.00, другому - з 18. 00 до 11. 00. 

Неповнолітній підозрюваний Сергій Кричильський

Справу третього підозрюваного, неповнолітнього Сергія Кричильського розглянуть завтра, оскільки, за словами його адвоката Максима Огородного, прокурор порушив чинне законодавство - вчасно не попередив  опікуна неповнолітнього та погрожував його підзахисному. Повістку, яку вручали про суд неповнолітньому, суддя долучила до матеріалів справи, оскільки, за словами адвоката, вона так само була оформлена з порушенням. Засідання щодо неповнолітнього відбудеться завтра вранці.

Під приміщенням суду молоді люди у масках

Разом із тим тривають слідчі дії з метою встановлення і інших осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення, адже участь у хуліганстві брали більше трьох десятків чоловік.

Нагадаємо,  Миколу Шершуна активісти (деякі із них були у масках) звинуватили в оборудках на користь родичів екс-"регіоналів". У день "народної сміттєвої люстрації" активісти завітали до приміщення ОДА за іншим чиновником, але там його не було. Зустрівши Миколу Шершуна, обурені люди вирішили пролюструвати його, мовляв, уже давно пора. Після численних чоловіка взяли Миколу Шершуна під руки та вивели на вулицю.

Там його били, ставили на коліна, топталися ногами по руках, а після цього вкинули до сміттєвого баку головою униз. Після того, як активісти розійшлися, працівники адміністрації допомогли літньому чоловіку вилізти з баку, після чого йому стало зле із серцем. Шершуну викликали "швидку". Уже в лікарні лікарі діагностували струс мозку, перелом ключиці та ноги, наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні. 

Микола Шершун у лікарні

Коментарі

А отих в масках що біля суду чекають то треба також зразу в сізо!!! І ноги поперебивати!!!

адвокати старого клептомана повилазили з пітушатника,після гарного проведення по їх губам.Не сумніваюсь,що саме в цьому вони добре розбираються.

ох які перелякані в суді!, не такі сміливі як у натовпі полунациків!!!, по губам їм поводить і на зону в пітушатнік, за поломану ногу і ключицю старого!!!, а потім вийдуть ще моднішими півнями і їх нарешті зауважають і признають в місті назавжди!!!)))

За таке треба садити! Патріоти, блін!!! Ви гляньте на тих "дібілів" - патріотів!!! Повні недоумки.

Посада Грицайчука коштує 300 тис. доларів. От і робіт висновки про патріотичний вчинок.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.