Екс-директор парку очолив "Санком-Рівне"

Депутат міськради Святослав Євтушенко вже не працює директором "Санком-Рівне". 
Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"З 24 грудня я вже не працюю в "Санком-Рівне". Дякую всім, з ким працювали разом, хто підтримував, терпів та критикував мене, хто був поруч і допомагав. А головне: дякую, що з вашою підтримкою і критикою, ми змогли зробити всього так багато. І вибачте якщо щось було не так", - пише Святослав Євтушенко.

Як пише "Радіо Трек", Натомість із наших власних джерел стало відомо, що наступним очільником підприємства, що здійснює вивезення сміття у Рівному, став Андрій Мощанецький.

Нагадаємо, Андрій Мощанецький раніше працював директором Рівненського парку культури та відпочинку ім. Шевченка. Але не довго. Адже він прославився скандалом щодо захоплення землі рестораном "Ліон", коли  підписав договір, яким надав дозвіл ресторану «Ліон» на торгівлю з прилавка, що переросла в літній майданчик. Згодом був звільнений за це з посади.

Ключові слова: 

Коментарі

то,він хоче Ходаковського підсидіти?:))Той,насправді зіц-прєдсєдатєль(де тільки не прєдсєдатільствував),а цей,лише вчиться:))

Я — зицпредседатель Фунт. Я всегда сидел. Я сидел при Александре Втором «Освободителе», при Александре Третьем «Миротворце», при Николае Втором «Кровавом». […] При Керенском я сидел тоже. При военном коммунизме я, правда, совсем не сидел, исчезла чистая коммерция, не было работы. Но зато как я сидел при НЭПе! Как я сидел при НЭПе! Это были лучшие дни моей жизни! [...] Я беру недорого: сто двадцать рублей в месяц на свободе и двести сорок — в тюрьме. Сто процентов прибавки на вредность

З чийого курника цей бройлер,фізію якого, інтелект, явно не зачепив?Хамковського,мабуть?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.