У Костополі директор школи жорстоко побив учня

Директор школи жорстоко побив хлопця і завдав моральних образ десятикласнику. Як наслідок, хлопець лежить у лікарні із черепно-мозковою травмою. Порталу «ЧаРівне.інфо» про це розповів батько хлопця, Олександр Клименко, пише "Чарівне.інфо". 

Інцидент стався 22 грудня в Костопільській школі під номером 6. Про побиття сина, Валентина Клименка, батько довідався з телефонної розмови від дружини.

- Дружина по телефону розповіла, що нашого сина побив директор школи. Я відразу зв’язався директором, Петром Пашком, адже ще у 8 класі був випадок, коли він підняв руку на хлопця. У розмові Петро Аронович у неприємному тоні, ще й із сарказмом, заявив: «То це я його побив? Ну, він вам нарозказує. Та він взагалі у вас неадекватний». Ось так він пояснив мені про цей випадок, - розповідає про цетато Валентина.

Десятикласник Валентин Клименко розповів, що у той день на прохання мами посидіти із сестрою, він відпросився зі школи у вчителя технологій. Як розповів хлопець, наприкінці уроку біля школи він зустрів свою знайому з іншої школи і в коридорі зіткнувся з директором.

- На коридорі я зустрів директора, а той відразу спитав: «Де ти був?», на що я відповів, що відпрошувався. «Ти що дебіл?» почув я у відповідь від нього. Ми пішли до класного керівника, втім, в кабінеті нікого не було. Я не відразу погодився заходити. Але він мене штовхнув туди і зачинив відразу двері. Притиснувши до стіни, він завдав удару кулаком в область шиї. Я попередив, що він не має права і я зможу відповісти, на що він вдарив ще в груди два рази. «А що мені буде за це?» - відповів Петро Аронович. Я змушений був захищатись і відштовхнув від себе щосили, що він аж вилетів на коридор. Це побачили всі мої однокласники. Натомість, знову зачинивши двері, завдав ще трьох ударів у спину. На допомогу прибіг однокласник. Тільки-но я нагнувся, щоб забрати сумку, то отримав удар кулаком у потилицю. Відразу помутніло в очах. А вже ввечері почалась рвота, - розповідає Валентин Клименко.

Лікарі встановили попередній діагноз: закрита черепно-мозкова травма. Родина боїться, що справу «замнуть», тому хочуть, аби директор за свій вчинок отримав справедливе покарання.

Журналісту порталу «ЧаРівне.інфо» поки що не вдалось поспілкуватись із директором костопільської школи, Петром Пашком, оскільки він посилався на зайнятість.

В Рівненському обласному управлінні освіти поки що про цей інцидент нічого невідомо. Проте, як повідомили,  обставини будуть з’ясовувати.

Натомість, слідчий Костопільського райвідділку поліції Веренчук Дмитро розповів, що наразі випадок занесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Зачастиною 1 статті 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень) відкрито кримінальне провадження і розпочато досудове розслідування. Після встановлення судмедекспертизи буде точно вже відомо про ступінь завдання шкоди хлопцеві. А поки що сьогодні опитуватимуть усіх учасників, хто причетний до цього випадку.

- Поки немає висновка від судмедексперта, то важко говорити про відповідальність. Якщо вина буде доведена, то відповідальність за статею передбачається у вигляді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів, або ж до 200 годин громадських робіт. Втім, потрібно ще точно кваліфікувати статтю, - зазначаєДмитро Веренчук.

Олександр Клименко наголошує, що така поведінка Петра Пашка неприпустима насамперед як педагога, і хочуть, щоб таких людей не допускали до роботи з дітьми. 

Ключові слова: 

Коментарі

З ким живе? Сплєтні...якщо є що сказати в міліцію, або на збори батьів, а по під заборами чутки збирати. ФУ!

Піду за свідка на суді проти Пашка мені є багато що сказати.

Подивився сюжет на Рівне 1. не сходиться ЗЧМТ з тим що говорить учень. Від стусанів в спину, взяття за бари і заштовхування в клас таких травм не буває. Директор повинен був би два-три рази вгадати учня зліктя, щоб така травма вийшла. Думаю батьки підуть до кінця, щоб директора зняли, бо тоді їм прийдеться шукати іншу школу.

Хоча в мене э думка, що вину директора не доведуть, саме з описаних мною вище причин.

У наш час, батьків необхідно виховувати як маленьких діток адже всі діти, які навчаються у школі (будь-якій) поводяться так як навчили їх їхні батьки.
Дивлячись на кожну конкретну дитину можна охарактеризувати її батьків, а вони просто розбещені грошима і думають, що все на цьому світі можна купити.
Ні, не все, Всевишній дивиться на Вас, шановні батьки, і моліть в нього прощення за свої гріхи поки ще не пізно.
А в даному випадку це просто розбещена дитина, якій батьки дозволяють все. Я не буду здивована, якщо через кілька років цей молодий хлопець стане наркоманом або злочинцем і недай Бог щоб цей хлопчина з часом не познущався з своїх власних батьків.
Можливо директор повівся не відповідно своїй посаді, але я на 100% впевнена, що в цьому винні батьки даного учня, вони не змогли виховати в синові достойного громаданина нашої держави, саме виховання батьків і призвело до такого випадку.
Звертаюсь до всіх батьків, не тільки цього хлопчини, будьте мудрими і не ставтесь до своїх чад, як до грудних діток, виховуйте в них достойних людей не тільки для соціуму, а впершу чергу для Бога.

Всі в курсі хто такий збоченець Пашко, який давно вже кошмарить школу і всі мовчать, бо в нього батько все життя проробив директором школи і це місцева мафія де рука руку миє і думають що так буде завжди. Скільки учениць від нього зробили аборти і всі мовчать! Бо це позор. А ви в курсі з ким він зараз живе? Все життя глумитився над жінкою а тепер взяв собі малалєтку. Це нормальний чоловік? Це чудовисько! Шановні батьки потерпілого не дайте цьому ділу замятись

Адміни, поцікавтесь що держава передбачила за дачу завідомо неправдивих показань... Раджу пильнувати над інформацією яку надаєте людям!
Не директор побив, а десятикласник напав на директора.. і це вже не перший випадок неадекватної поведінки цього хлопчини!
батьки напевно багато заплатили щоб так розпіарити.. я випускник цієї школи ,знаю цього хлопця..неадекватний і нарваний (невистачає йому виховання як мінімум) , директор Пашко П.А. хороша людина і за 11 років які я навчався завжди був порядок і дисципліна..

Повна брехня, наклепи на директора у всіх статтях проплачені батьком цього маленького дикуна, який вже давно мордує вчителів своєю поведінкою. Хлопця ніхто не бив, про це знають всі і учні і вчителі. Однак у нас люблять жахливі історії, а тому cправжні педагоги втікають зі шкіл через таких некерованих дітей і батьків.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.