Рівнян запрошують взяти участь у Кіно-Мафії

 

Тренінговий центр Лотос-Інвест запрошує Вас на Кіно-Мафію в кінотеатр «Мультиплекс», де Ви пограєте в Емоційну мафію та гарантовано отримаєте запрошення в кіно на великому екрані!

Змагання інтелектів, тренування переконливості і просто отримання задоволення від спілкування з однодумцями. Все це - Мафіозна вечірка в кінотеатрі "Мультиплекс"!

 

В програмі "Кіно-Мафії":

- гра Emotional Mafia;

- перегляд фільму "Зіркові Війни: Пробудження 3Д" ( по бажанню: початок о 18.20, або в інший зручний для Вас час);

Вхід по дрес-коду – мафіозний.

За найкращий жіночий та чоловічий дрес-код солодкі призи від кінотеатру «Мультиплекс».Тому підбирайте мафіозні наряди, і чекаємо Вас.

*Реєстраційний внесок 135 грн.

Для постійних членів нашого клубу – 100 грн. (у вартість включено перегляд фільму), при оплаті внеску на місці вартість участі становитиме 135 грн.

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком.

*- якщо Ви здійснили оплату внеску, але з поважних причин (хвороба, термінове відрядження, інші форс-мажорні обставини), або повідомили нас про Вашу відсутність на вечірці за 24 години до початку заходу: ми повернемо Вам всі сплачені Вами кошти. Якщо Ви сплатили за участь у вечірці, і не з’явились на неї без поважних причин, або повідомили нас пізніше ніж за 24 години , ми повертаємо Вам 50% сплачених коштів. Просимо віднестись до такої умови з розумінням, бо все що ми робимо, спрямоване на те, щоб наші з Вами відносини були довготривалими, взаємовигідними та приємними.

 

Місце проведення: Багатозальний кінотеатр "МУЛЬТИПЛЕКС" у кіноцентрі "Ера", м.Рівне.

Дата проведення "Кіно-Мафії":

27.12.2015, початок о 16.00

Обов’язкова попередня реєстрація на участь в «Кіно-Мафії» за телефоном (067)3621131

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.