У Рівному мешканці просять ЖКП не шантажувати людей і не блокувати житлово-комунальну реформу

Мешканці одного з будинків протестують проти сваволі ЖКП. ЖКП "Західне" незаконно тероризує мешканців мікрорайону вимогами про обрання управителем самого ЖКП. Тим часом самі мешканці готові сворювати ОСББ і брати на себе відповідальність за свій будинок. Про це пише рівненський журналіст Юрій Дюг:

- Сьогодні і вчора цілий день спілкувались з сусідами сприводу створення ОСББ. Принаймні ініціативна група у нас є. Люди з декількох підїздів. Готуємось до завтрашніх зборів. Хочемо не спішити і зібрати декілька зустрічей. Час до 1 липня 2016 року є. 

Я вже підняв свій колишній запит з інформацією про те, що ж ЖКП "Західне" зробило для нашого будинку. Показав сусідам. Почув у відповідь хвилю обгрунтованої критики. Цілі історії серіали. Почнем з того, що в нас електромережа аварійна. На зміну мережі і проекту треба тисяч - 80 гривень. ЖКП каже грошей нема і не буде. Світло вибиває постійно.

Розкажу завтра мешканцям про програми співфінансування. 
До речі зясувалось, хто ж клеїв таємничі оголошення


Це старання ЖКП "Західне". Спалились. А після мого повідомлення. Оголошення на будинку переклеїли. Забрали частину питань, підписалися. Відчули, що будуть проблеми.
Хочу сказати керівникам ЖКП "Західне" - без нашого відома ви нічого таким шляхом не зробите. Ми готові писати в прокуратури і поліції, суди - хоч завтра. Повірте, я це вмію. Я вам гарантую. Будем довбати кожен день безсовісно.

Микола ТарасюкKhomko VolodymyrОлександр Джигирей, відпустіть наш будинок у вільне плавання, не тягніть його в ЖКП, дайте нам таки створити ОСББ. Ми самі будем вирішувати проблеми нашого будику. Нашо вам такі навіжені мешканці в ЖКП? Є ж ще маса будинків.

Ключові слова: 

Коментарі

ОСББ створити можна і без переписки з ЖЕКом. Загальні збори, протокол, заповнюєте форми і в Управління ЖКГ заказним листом. Усе! А оці страшилки на ніч не поможуть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.