На Рівненщині працівника реєстраційної служби оштрафували на 17 тисяч гривень

Працівника реєстраційної служби оштрафовано, позбавлено права обіймати певні посади та рангу державного службовця

Таке покарання отримав згідно з вироком суду головний спеціаліст відділу реєстраційної служби одного із районних управлінь юстиції Рівненської області за вчинення корупційного кримінального правопорушення.

− Доведено, що службовець одержав у березні 2015 року від громадянина кошти у сумі 1500 грн за вирішення питання щодо здійснення реєстрації права власності на три земельні ділянки. Факт злочинної діяльності було виявлено та припинено правоохоронцями під час одержання особою у її службовому кабінеті неправомірної вигоди, − розповів заступник прокурора області Андрій Боровик.

У ході судового розгляду обвинувального акта у кримінальному провадженні обвинувачений уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Згідно з вироком Рівненського міського суду від 24.12.2015 затверджено вказану угоду про визнання винуватості та призначено службовцю покарання у виді штрафу в розмірі 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 17 тис. грн.) з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах та підрозділах Міністерства юстиції України строком на 3 роки, а також особу позбавлено 12 рангу державного службовця.

Крім того, з обвинуваченого стягнуто судом на користь держави процесуальні витрати у кримінальному провадженні в загальному розмірі 7250 грн.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.