Рівненську ялинку прикрасили майже на 150 тисяч гривень

Новорічна ялинка встановлена на майдані Незалежності у Рівному обійшлася міському бюджету у більш, як 150 тисяч гривень. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит рівненського журналіста Дмитра Бондара, підписаного міським головою Володимиром Хомком.

Як виявилось, сама ялинка коштувал всього чотири тисячі гривень. Решта витраченої суми пішла на встановлення та прикраси. Про це написала на своїй сторінці у "Фейсбук" рівненська журналістка Анна Махно.

– 153 736,33 грн коштує рівненська ялинка. Це придбання, встановлення, прикрашання, монтаж ілюмінаційних гірлянд. Саме таку суму вказали Дімі Бондару у відповідь на інфозапит. Так от, я лише додам, що виявляється саме дерево коштує 4 000 грн. от вам і прикрашання на майже 150 тисяч. – написала на своїй сторінці у «Фейсбук» журналіст телеканалу "ZIK" Анна Махно.

Цікаво, чи це такі дорогі ексклюзивні гірлянди на рівненській ялинці? Чи можливо дорого коштує дитяча праця? Адже щороку іграшки на ялинку виготовляють вихованці навчальних закладів міста.

Припускаємо, що міська влада переконуватиме, що для свята на радість дітей і дорослих не шкода ніяких грошей. Так часто буває не тільки в Рівному, а й в Україні. Варто нагадати хоча б оце...

Ключові слова: 

Коментарі

А для чого фантазувати, маючи формальну відписку, якщо можна запитати акти виконаних робіт, рахунки на придбання іграшок тощо. Тоді все буде прозоро і зрозуміло.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.