Компанія UBC отримала нагороду "Народний Бренд-2015" у номінації "Забудовник"

«Народний Бренд» - це конкурс серед виробників споживчих товарів і послуг, переможців якого визначають споживачі. Конкурс проходить під девізом: «Ви обираєте - ми нагороджуємо!». Цьго року найкращим забудовником було обрано будівельну компанію «UKRAINE BUILDING CAPITAL», яка відома рівнянам за будівництвом ЖК «Рівненська Брама».

«Рівненська Брама» - це самостійний проект, який вперше втілює у життя будівельна компанія із Хмельницького UKRAINE BUILDING CAPITAL. Активно-розвинена будівельна компанія «UBC», яка працює в даній сфері з 2004 року, має не тільки позитивний досвід в комплексному рішенні будівельних проектів різного ступеня складності, але й завжди знаходить вигідний підхід при вирішенні різних завдань. Постійно розвиваючись, компанія інвестує в різні будівельні об'єкти, займається проектуванням та інжинірингом, а також будівельно-монтажними роботами, такими як:

  1.  Покрівельні та фасадні роботи;
  2. Бетонні роботи;
  3. Закладення основ і фундаменту;
  4. Спеціальні роботи (земляні роботі, будівництво споруд, благоустрій території та ін.).

Компанія успішно працює на ринку України з 2004 року. За цей час було спроектовано та збудовано близько 250 000 квадратних метрів нерухомості різного ступеню складності.

Будівельна компанія «UBC» вже успішно реалізувала 13 проектів: від проектування до здачі об'єкту Державній комісії та повним оформленням документів для передачі об'єкта у власність замовника.

«Рівненська Брама» - надсучасний житловий комплекс європейського зразка. Кожна архітектурна деталь продумана задля комфорту його мешканців. Аналогів такого типу житлового комплексу у Рівному немає, адже будівельна компанія «UBC» використовує унікальні сучасні технології, які свідчать про надійність та якість, а продумане планування квартир та зручна інфраструктура неодмінно сподобається рівнянам.

Будівельна компанія «UBC» будує будинки, житлово-офісні центри, готелі, торгово-розважальні комплекси заклади громадського харчування та багато інших об'єктів.

У Рівному житловий комплекс «Рівненська Брама» - це перший проект, над яким працюють фахівці будівельної компанії «UBC».

"Для нас немає неможливих завдань. Ви мрієте – мипроектуємо і будуємо ваші мрії!"

Центр продажу квартир ЖК "Ріненська Брама":

вул.16 липня, 42

тел: (068) 0 777 888; (0362) 46 07 07.

Офіційний сайт ЖК "Рівненська Брама": www.rbrama.com

на правах реклами