Спортивним квестом закрили сезон юні туристи Рівненщини

Для гуртківців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» вже стало гарною традицією завершувати рік спільним туристським святом. 26 грудня у лісовому масиві поблизу смт Оржів, не зважаючи на зовсім не зимову погоду, зібралося більше 80 дітей для участі у змаганнях з туристських навичок «Новорічні розваги». Про це повідомляє "ВСЕ про СПОРТ".

Змагання відбувались у формі квесту, під час якого юні туристи орієнтуючись за допомогою карти шукали серед лісу заховані  контрольні пункти - «станції», на яких потрібно було виконати обов’язкові завдання.    Вже з перших стартів з’ясувалось, що туристський квест не просто весела і захоплююча пошукова гра. Так на «станціях»  «Новорічні вірші та колядки» та «Станція юних ерудитів» потрібно було виявити свою  неабияку кмітливість та творчі здібності, а на етапах «Влучи в ціль», «Азимут», «Горизонтальний  маятник» - туристські вміння та навики. Для досягнення успіху кожна команда намагалася виробити свою тактику і як результат -  всі діти впоралися із завданнями квесту.

          Загалом перемогли усі, хто брав участь у святі «Новорічні забави»,  адже всі отримали заряд бадьорості, підняли командний дух, і, найголовніше — отримали велику кількість позитивних емоцій і загартували своє здоров'я.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.