Керівник "Правого сектора" Рівненщини виходить зі структури

Керівник "Правого сектора" Рівненщини Роман Коваль обіцяє сьогодні опублікувати офіційну заяву виходу із структури. Пояснює, що таке рішення приймає через вихід з ПС Дмитра Яроша та оголошення нового руху, повідомляє "ЧаРівне"

Нагадаємо, Ярош заявив про вихід з "Правого сектора" та створення нового громадсько-політичного руху. Нині триває робота над його концепцією та розбудовою. Детальніше про це він написав на своїй сторінці у ФБ. 

Роман Коваль каже, що "Правий сектор" існуватиме надалі, але вже без них. Натомість створюється новий військово-патріотичний рух, який далі боротиметься за національні ідеї. Про це Коваль розповість у січні, коли буде скликана конференція:

- Є заява Яроша. Ми прийняли рішення припинити участь в цій структурі. Але будуємо нову структуру - скажімо так, новий військово-патріотичний рух. Вже є певні напрацювання. Разом з тим ми залишаємо за собою Добровольчу армію, - зазначає Коваль. - Дмитро Ярош залишається нашим провідником. "Правий сектор" буде існувати. Його хотіли забрати певні люди, то хай це роблять.

Сьогодні буде опублікована моя заява. Разом зі мною виходять також люди, які мене підтримують.

Ключові слова: 

Коментарі

Вже стільки криміналу і різних бандюків набрали в правий сектор, що дескримінували себе як тільки можна. Тепер думають нову структуру зробити а потім віднекуватися що то не вони. 70 а той більше відсодків криміналітет, мародерствують на сході додому з автоматами гранатами приїжджають і людей тероризують. Страшно вийти, слабих на голову з автоматами повно.

Я ніяк не можу доперти. як це керівник може виходдити з керованої ним структури.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.