Сьогодні відбудеться засідання бюджетної комісії Рівнеради

29 грудня, у вівторок, о 12:00 год. в кабінеті №410 (вул. Соборна 12а) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук).

До порядку денного включено наступні питання:   

1.                 Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін і доповнень до Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 06.12.2012 № 2629 (із змінами)». (М. Кирея)

2.                 Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін і доповнень до Регіональної програми розвитку земельних відносин у місті Рівному на 2016-2025 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 17 вересня 2-15 року № 5715». (С. Таргоній)

3.                 Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Положення про Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Виконавчого комітету Рівненської міської ради (в новій редакції) та загальну чисельність працівників». (Л. Талт)

4.                 Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Міської програми розвитку інформаційного простору на 2016 рік». (О. Лопачук)

5.                 Про звіт начальника Управління охорони здоров’я про використання бюджетних коштів за 9 місяців 2015 року. (В. Покоєвчук)

6.                 Про звіт начальника Управління освіти про використання бюджетних коштів за 9 місяців 2015 року. (В. Харковець)

7.                 Про звіт директора КП «Міськсвітло» щодо використання бюджетних коштів в рамках Програми освітлення міста. (О. Лецкалюк)

8.                 Про попередній розгляд дохідної частини бюджету м. Рівного на 2016 рік. (В. Шульга)

9.                 Різне:

-         Розгляд інформації, наданої Н. Поліщук, начальником Управління комунальною власністю.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.