За фактом службової бездіяльності першого заступника голови ОДА відкрили кримінальне провадження

Журналісти домоглися відкриття кримінального провадження стосовно службової недбалості першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського. 
Як повідомив заступник прокурора області Андрій Боровик, за результатами розгляду звернення ГО "Антикорупційний моніторинг", прокуратура області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесла відомості за № 42015180000000271 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України:
"Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, карається штрафом від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років".

Місяць тому ми зверталися до прокуратури з заявою, у якій просили дати правову оцінку діям та бездіяльності першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, перевірити наведені нами факти та в разі їх підтвердження порушити кримінальне провадження за фактом порушення першим заступником голови Рівненської ОДА Юрієм Приварським частини 2 Статті 367 Кримінального кодексу України. Частина 2 цієї статті передбачає те саме діяння, що й в частині 1: "Якщо воно спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого".

Нагадаємо, що військова прокуратура Рівненського гарнізону відкрила кримінальне провадження за ознаками вчинення посадовим особами управління СБУ у Рівненській області кримінального правопорушення, передбаченого Статтею 364 ч. 1 Кримінального кодексу України. Це стало логічним продовження журналістських розслідувань стосовно "дерибану" гектара державної землі на Поповича, 65-А. У цій справі, з мовчазної бездіяльності керівників СБУ та ОДА Рівненщини, приватна фірма збудувала та продала там котеджі. А голова ОДА Сергій Рибачок, заступник Юрій Приварський, начальники СБУ Рівненщини Віктор Козлов, Валерій Мечкало не тільки не розірвали договір оренди, а й сприяли забудовнику в явно незаконних діях.

Друге кримінальне провадження в справі дерибану землі на Поповича 65-А відкрили слідчі міськвідділу поліції в м. Рівне. Ознаки злочину, відповідно до ч. 2 Статті 366 КК "Службове підроблення", вбачаються в діях державного реєстратора Рівненської міської реєстраційної служби Жилінської Ольги Миколаївни, яка реєструвала права власності на земельну ділянку на вулиці Поповича, 65-А.

Читайте також: 

У Рівному СБУ, за сприяння голови ОДА, «прихватизувала» гектар землі на мільйони гривень 

"Вихідна допомога": чому СБУ Рівненщини не помічає "прихватизацію" гектара державної землі на два мільйони гривень?

Юрій Приварський. Як сприяти «дерибану» гектара землі СБУ Рівненщини​

Скільки заробляють і на чому їздять екс-начальники СБУ Рівненщини [Інфографіка]

Шах конем: за фактом зловживання владою керівництвом СБУ Рівненщини прокуратура порушила кримінальну справу

"Дерибан у погонах": розслідуванням зловживань керівництва СБУ Рівненщини зацікавились у Верховній Раді

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.