Депутати Рівнеради скаржаться на критику журналістів

Депутати Рівненської міськради нарікають на засоби масової інформації, які критично висловлюються про їх роботу та розповідають, які вони погані. Про це під час засідання бюджетної комісії сказав Сергій Паладійчук. 

Тому, на його думку, потрібно, щоб таки було фінансування інформаційного простору з міськбюджету. Адже це дозволить депутатам доносити до людей інформацію про свою діяльність.

- Звичайно, критика теж потрібна, але має бути можливість і самим депутатам доносити до людей через ЗМІ ту інформацію, яку вони вважають за потрібне, - сказав Сергій Паладійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівному хочуть виділити більше 400 тисяч на розвиток інформаційного простору

У Рівному учасникам АТО надають безкоштовну психологічну допомогу

Бюджет Рівного на 2016 рік прийматимуть у новому році

Депутати Рівнеради затвердять Муніципальну програму сталого розвитку міста

Коментарі

Ага і забули дотати... "дозволить контролювати ці самі ЗМІ щоб бувало не написали чогось надто критичного і образливого"

Скільки Паладій платить Діпромісту за оренду приміщення для Ритму?

Десь у Євросоюзі чи США просто ухахатувались би від такої пропозиції депутата: "давайте будемо тратити бюджетні (народні) гроші щоб розповідати народу, які ми хороші)))". Брєд!!!
Та й Сергію Богдановичу дарма жалітись на НЕможливість себе піарити. У нього цілий телеканал і радіо. Так шо все нормально.
У мене для вас порада, обідчіві ви наші: працюйте нормально, давайте результат і ми про вас напишемо те на що ви заслужили. Буде хороше - похвалимо, погане - покритикуємо. Працюйте панове і не смійте тратити наші гроші на свій піар.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.