У Рівненському інституті землеустрою воюють за місце в. о. директора

Конфлікт навколо призначення виконуючого обов'язки директора ДП "Рівненський інститут землеустрою" розгорнувся в обласному центрі. Призначення керівника з Києва обурило колектив, працівники просять зважати на їх думку та призначити місцеву людину на посаду в. о. директора, доки триватиме конкурсний відбір. Сьогодні люди йдуть до заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського з вимогою зважити на їх думку.

Як розповіла завідувач сектору з організаційно-кадрової роботи Марія Корнійчук, контракт директора інституту землеустрою закінчився 24 грудня 2015 року.

- Після цього до часу проведення конкурсу Держгеокадастр призначає виконуючого обов’язки директора підприємства. Цю людину обирають із числа працівників підприємства відповідно до поданих заяв.  
Цього ж дня, 24 грудня, за вказівкою Держгеокадастру на посаду інженера-землевпорядника прийняли Юрія Шекеля. 25 грудня він прилюдно заявив, що на посаді інженера він знаходиться формально, а з понеділка, з 28 грудня, буде виконуючим обов’язки директора. Так і сталося. Пропрацювавши в інституті фактично один день, його представили як в.о. директора підприємства. Ми ж вважаємо, що в. о. керівника має бути місцевим. В інституті є заступник директора, начальники відділів, люди, що роками працюють на підприємстві, натомість особа, яка не має ні землевпорядної освіти, ні досвіду управлінської роботи, а ще до приходу в інститут запевняла своїх колег: «Скоро будете приходити до мене в новий кабінет в інститут на чарку». І нас хвилює питання, кому вигідно, щоб підприємство збанкрутувало, а понад 80 людей втратило роботу? - каже Марія Корнійчук.

Коментарі

Мабуть дехто, хто Люшина щодня на роботу підвозить, не встиг довести одну серйозну земельну схему до кінця. І тепер бореться, щоб зберегти свою людину в кріслі бодай поки закриють всі "питання".

У нашій краіні вирішують все гроші, владі пофіг а професіоналізм та на порядність Люшина, владі потрібно бабло за посаду. А те що держпідприємство загнеться то хіба вперше обанкручувати та дерибанити держмайно

Ну і пофіг що не має освіти, досвіду - зате в тренді -молодий. Зараз скрізь беруть молодих - тіпа реформаторів. І пофіг всім що буде з інститутом і з людьми - головне внедрити своїх. Вже скрізь такі керують і вся країна в ..опі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.