На Рівненщині створили інвестиційну карту

Карта запрацювала на сайті Рівненської агенції із залучення інвестицій «Investinrivne».

Над створенням електронної мапи впродовж 2015 року працювала робоча група з питань впровадження інвестицій при Рівненській ОДА, передусім Олександр Ковальчук та Олексій Муляренко, фахівці Рівненської агенції із залучення інвестицій «Investinrivne», а також спеціалізовані підрядні установи.

Карту презентували для керівників районів, міст та громадськості.

На інтерфейс ресурсу нанесено земельні ділянки, об’єкти нерухомості та ділянки із незавершеними будівлями – як майнові, так і сільськогосподарські комплекси. Це комунальні, державні та приватні об’єкти, котрі будуть цікавими для потенційних інвесторів. При натисканні на значок, якими будуть позначені проекти, можна побачити короткий опис об’єктів та інформацію про їхні інфраструктурні комунікації.  

 «Така інвестиційна карта немає аналогів в Україні. Вона має дві версії – англо- та україномовну. Це буде сайт, який постійно наповнюватиметься. Такий інтернет-ресурс популяризуватиме Рівненщину для усього світу», - розповів експерт з питань інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Олександр Ковальчук.

Під час заходу досвідом залучення інвесторів в місто Люблін у Польщі поділився директор департаменту розвитку та інвестиційних проектів адміністрації Любліна Кшиштоф Лонтка. «Аби об’єкт був інвестиційно привабливим, потрібно дбати і про інфраструктуру навколо них - це і дороги, комунікації, людський ресурс», - зазначив Кшиштоф Лонтка.

На переконання першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, віртуальний інвестиційний портал дозволить не тільки рекламувати переваги Рівненщини, а й сприятиме залученню коштів іноземних донорів через грантову діяльність.

«У цьому напрямку в області є вже певні напрацювання. Так, Рівненська ОДА реалізовує 11 проектів за міжнародні кошти. Зокрема, це субпроект "Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки" проекту фінансованого Світовим банком "Поліпшення охорони здоров’я на службі людей", "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", - зазначив Юрій Приварський.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.