У Клевані конфлік через котельню: власник будівлі не може потрапити на територію

Невелика будівля колишньої котельні у Клевані, Рівненського району стала приводом для конфлікту. Ось уже кілька років за неї сперечаються власник будівлі та новий власник території навколо. Адже вїзд до котельні заблоковано, а зараз територію разом із котельнею взагалі хочуть продати.

Як розповів син власника будівлі Дмитро Стецович — Ігор Стецович, його батько у 2007 ролці придбав будівлю котельні, загальною площею 1048,4 м. кв., яка знаходиться у Клевані на території ПАТ “Клеванський ДОК” з прилюдних торгів.

- Тодішній директор підприємства Микола Мартинюк за вказівкою власника Мирона Чернецького заборонили мені вїзд до мого приміщення. Вони пояснили це тим, що частина будівлі котельні є власністю підприємства. Після цього вони без мого відома зрізали трубу котельні та вивезли її у невідомому напрямку. Вартість такої труби на той час становила 50 000 гривень, що слідує з рахунку, який був виданий підприємцем, що займався продажем таких труб. Після мого звернення до Рівненського РВ УМВС в Рівненській області з заявою про крадіжку труби, мені відмовили в відкритті кримінального провадження за фактом здійснення цього злочину в звязку з тим, що тодішній голова правління Микола Мартинюк відмовився давати пояснення, пославшись на статтю 63 Конституції України, - каже Ігор Стецович.

За його словами, далі він звернувся до Рівненської районної прокуратури з аналогічною заявою.

- Мені повторно відмовили у відкритті кримінального провадження. Після цього директором ПАТ “Клеванський деревообробний комбінат” став Олександр Гамуза, який зять власника комбінату М. Л. Чернецького. Він самовільно зірвав замок на моєму цеху та викинув на вулицю деякі речі, що там знаходилися. Далі сторожам дали вказівку не допускати мене на територію цеху. Після цього керівництво заводу подало заяву до ПВПП “Конвест-проект” про виготовлення технічної документації на земельну ділянку ПАТ “Клеванський ДОК” для викупу території підприємства, яка знаходиться у постійному користуванні. При цьому в площу території була включена територія, де знаходиться котельня. Тобто, були надані неправдиві відомості для викупу території. А у відповіді на лист-запит керівництво заводу вважає лише своєю власністю половину котельні, а решту погоджується вважати моєю. Про все це я написав у заяві до прокурора області. Відтак, я вже 8 років вимушений орендувати інші приміщення тому, що керівництво ПАТ “Клеванський ДОК” заборонило мені вїзд та користування моїм приміщенням, - каже Ігор Стецюк.

Також він додає, що наразі готує документи до суду і надіється, що це допоможе вирішити ситуацію.

Сайт “ВСЕ” надає можливість усім сторонам, згаданих в опублікованій інформації висвітлити свою позицію з цього приводу.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.