У 2016 році буде зменшена максимальна пенсія, а дежслужбовці й далі обиратимуть - або пенсія, або зарплата

Міністр соціальної політики України Павло Розенко  розповів про основні зміни у пенсійному забезпеченні у 2016 році. 
Так, у 2016 році буде обмежений розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню.
 «Ми фіксуємо максимальний розмір пенсії, вище якого призначатися пенсія в Україні не буде. Цей розмір складає 10 740 гривень. На наше переконання, найвищий розмір пенсії не повинен перевищувати розумних меж», - сказав Павло Розенко.
Він також повідомив, що у 2016 році буде збережена норма щодо оподаткування пенсій у розмірі 15%, які перевищують три розміри мінімальної заробітної плати. Водночас, наголосив Міністр, у зв’язку з підвищенням мінімальних соціальних стандартів розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню зросте із 3654 грн. до 4134 грн. «Тобто пенсії менші за 4134 оподатковуватись не будуть», - пояснив він.
За словами Павла Розенка, у 2016 році продовжиться обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів.
«Для усіх категорій державних службовців та посад, які прирівняні до державної служби, зберігатиметься необхідність вибору - або пенсія, або заробітна плата. Також буде продовжена дія норми щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам у розмірі 85%», - додав глава Мінсоцполітики.

Ключові слова: 

Коментарі

хтось там про звернення до суду писав, ніби то безрезультатно. Чоловіче, ти не московський троль, ти ІДІОТ і ти будеш перший в списку кого будуть намахувати. Гнати в шию таких як ти треба, може ти і патріаот, але твоє мислення і твої думки, якби в тебе була влада, зробили би ще гірше ніж є. Йди роби щось корисне і просте, не пхайся туда де нічого не розумієш, і якщо говориш щось таке серйозне то підтверджуй це фактами та врахуй, що в Україні більше 8000 суддів які щодня приймають рішення ті чи інші, в тому числі рішення, які стосуються пенсії. В ТЕБЕ Є ДАНІ ЩО ВСІ ВОНИ ПРИЙМАЮТЬ РІШЕННЯ ПРОТИ НАРОДУ??? Дибіла Ляшка переслухався???

Уряд у відставку!!! Замість того щоб піднімати економіку, створювати нові робочі місця , вони відміняють пенсії працюючим держслужбовцям, оподатковують пенсії працюючим пенсіонерам! Де ваша совість? З кожним днем жити все гірше і гірше. Щоб Ви,міністри, депутати, жили на такі пенсії і зарплати! Ляшко обіцяв, шо скасують податки на пенсію, і що.... лише пусті обіцянки.

Шановні Міністри дай Боже,щоб Ви працювали на державній службі з посадовим окладом 1378 грн і отримували пенсію з дитинства ІІІ групи 949 грн і ту зняли з Вас так як Ви з нас, бо показалось, що це задуже багато отримує державний службовець. А чому ж Ви такі там розумні не розібрались, у кого пенсія державного службовця, а у кого інвалідська о тоді і знімати ту, що заробили дійсно на державній службі, а не по хворобі, адже 3 група працююча тож і мусиш працювати, та нехай ужеб зняли якийсь відсоток ну не всю песію. Як Вам не соромно і чому Ви не боїтесь Бога. Задумайтесь над цим питанням.

"звертатися в суд"... насмішив бо якби ти жило в Україні і знав наші реалії то напевно знавби що в нашій європейській державі суд відсутній впринципі, немає ЖОДНОГО чесного судді!! жодного !! суд це аукціон, хто більше заплатить на боці того і правда. Такого не було навіть у древніх диких народів. Нам є чим пишатися. Слава Україні!
P.S. Вибачте, я написав трішки правди, я мабуть московський тролль. Бо справжні патріоти вірять що в нас чесні суди ))

Ну, не можна зрозуміти,молоді люди не пенсійного віку,працюють держслужбовцями низького рангу,інв.3 групи,так чому їм не буде платитись пенсія,коли сказано,що посадовцям вищого рівня,суддям,прокурорам...Дайте відовідь,хто зрозумів,а можливо потрібно звертатись в суд:

друже, а яке ти собі майбутнє намріяв?? поділись будь ласка фантазіями ... дуже цікаво.

особисто я не поділяю твого оптимізму, але то таке зараз хто реаліст - той тролль московський, або агент кремля.

Не погодився б. Ми своє майбутнє на долар по 8 не міняємо.

Если бы вам сейчас предложили доллар по 8, Крым и Донбасс обратно, но с Януковичем - согласились бы? Та ладно. Не отвечайте. Я видел как вы вчера в очереди за бесплатной Кока-колой стояли.

Пановэ патриоты, извините что на языке окупанта.

Не пойму что это - гоп-стоп или идиотизм? Государство одной рукой дает, а другой рукой забирает. Вопрос понимания их словоблудия: уменьшить пенсию нельзя, а обложить налогом можно?

Моя думка, що закони придумуються з будуна. Для наповнення бюджету потрібно піднімати економіку, а не за рахунок і так бідного народу. Але так легше і простіше. Але народ не діна корова і терпець може урватися!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.