Спокій рівнян вартують 10 тисяч військових ОК "Захід"

Сьогодні понад 10 тисяч військовослужбовців оперативного командування «Захід» продовжують працювати на сході України.

За дорученням командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майора Ігоря Довганя, група офіцерів перевірила стан справ у військових частинах, які виконують завдання антитерористичної операції. На одному із взводних опорних пунктів 24 окремої механізованої бригади заступник командувача військ оперативного командування «Захід» по роботі з особовим складом полковник Олег Герасимук подякував військовим за сумлінну службу.

 — Сьогодні військово-політичним керівництвом Держави, вирішується комплекс питань, щодо підвищення грошового забезпечення військовослужбовців, забезпечення їх квартирами та допомоги в реабілітації після виконання завдань АТО, бо зрозуміло, що без Збройних Сил немає України, — наголосив полковник.

А Рівненський військовий госпіталь відвідав начальник штабу — перший заступник командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк. Він звернув увагу на необхідність покращення побутових умов військовослужбовців, негайне реагування на проблемні питання поранених військовослужбовців для найшвидшого їх вирішення. Зокрема, це стосується консультацій з підготовки документів щодо надання статусу учасників бойових дій та отримання грошової компенсації на відновлення здоров’я бійців. Напередодні святкування Нового року перевірив хірургічне відділення, привітав зі святом та вручив цінний подарунок командиру механізованого відділення молодшому сержанту Сергію Савтиру, який під час виконання завдань АТО, в населеному пункті Зайцеве, що на Донеччині, в результаті мінометного обстрілу отримав сліпе вогнепальне поранення ноги. Сьогодні стан здоров’я пораненого покращився і ці свята він зможе провести поруч з рідними на Рівненщині. Генерал-майор побажав командиру відділення якнайшвидшого одужання та здійснення найзаповітніших мрій, а всім захисникам Вітчизни — здоров’я, наснаги та миру, за який молиться увесь український народ.

В обласних військових госпіталях західного регіону України, через військових комісарів обласних військових комісаріатів, вітання та подарунки з нагоди Новорічних свят отримали понад 50 військовослужбовців Збройних Сил України, 25 з яких — із військових частин оперативного командування «Захід».

Про це повідомив прес-офіцер ОК «Захід» Віктор Шубец.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.