У центрі Рівного "мажор" пив пиво прямо за кермом BMW X5

У центрі Рівного  громадські активісти зловили "мажора", який пив пиво прямо за кермом BMW X5. Про це пише в Facebook Володимир Сторожук:

Сьогодні ми з друзями після святкування нового року вирішили пройтися в центр до ялинки. Чудовий зимовий день із довгожданним снігом не віщував нічого екстремального, але нас чекали великі звершення Смайлик «smile»

Навпроти міської ради ми помітили лисого мужчину, який хитаючсь вийшов з BMW X5 і перевіряв щось біля машини. Через короткий час він сів у машину і поїхав у сторону Покровсього Собору.

Коли ми були вже в центрі і проходили повз пошту, ми помітили ту ж машину, за кермом якої сидів той самий персонаж. Він зупинився на перехресті, ввімкнув аварійку, при чому попиваючи пиво за кермом.
Звісно ж нас це обурило і я зателефонував 102. Повідомим опературу про це правопорушення у всіх деталях. Спереду номерів не було, тільки ззаду, ліве крило все пом'яте, видно, що кудись вже він в'їхав.

Телефонував я о 16:17, а приїхала машина тільки о 16:41. Ніяких дій з боку поліції/міліції не було. Ми зустріли хлопців з патрулю біля кінотреатру і я попросив їх якось повпливати на вирішення цієї проблеми. Вони подякували, підійшли до пошти, заховалися за банкоматом, покрутилися трохи там і пішли до трьох міліцейських, до яких ми також підходили і вони казали, що обов‘язково підійдуть. Як ви можете вже здогадатися ніхто до тієї машини не підходив. А він там стояв увесь цей час.

Машина полції приїхала о 16:41, припаркувалися хлопці біля телефонних будок, перейшли дорогу і пішли у сторону кінотеатру. Нашому обуренню не було меж і ми вже з групою людей підійшли до вищезгаданих міліцейських та просто змусили їх підійти до мажора на бесі. В цей час люди вже почали помічати підозрілу машину та багато хто знімав його на телефони.

Міліція викликала ДПС/ДАІ. Ті приїхали через деякий час, відкрили двері і поздоровалися за руку із правопорушником! За руку,Карл! Ніби старі друзяки.

Ми зрозуміли, що правоохоронні органи тут не сильно допоможуть і ми зателефонували знайомій із місцевої телекомпанії, відео я вже їй надав для сюжету. Ще через деякий час приїхали телевізійники і події почали відбуватися швидше. Відразу приїхав бусик із чергової частини.

Хлопця вивели на вулицю і щось там з ним балакали, а він вийшов і просто з них всіх сміявся. На жаль, не було можливості додивитися чим це все закінчилось, так як ставало дуже холодно.

Так до чого я це все? Коли такий бардак на низах адміністрації і правоохоронні органи не хочуть виконувати свої обов`язки, нема чого дорікати Сені і Петі, що ми так живемо. Міняти все треба докорінно, з самих низів.

Ми свій громадянський обов`язок виконали і вас заохочуємо діяти в подібних ситуаціях.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо кому цікаво, то Сашко і Рижий Юнчик то і є те лисе чмо з бехи, відповідае вам з його кокаіновоі планети!

Якщо кому цікаво, то Сашко і Рижий Юнчик то і є те лисе чмо з бехи, відповідае вам з його кокаіновоі планети! Просто ніхто щось не помітив... А в мене слів немає, хвора людина яка потребує евакуаціі від суспільства та примусового лікування, з такими звьязками.. Чекаемо на лихо!

Я же я жду коли хлопці ті що на ато на танках в Киів приідуть да бидло те перебьють.....А люди ті що тут допоможуть,бо всюди вимагають хабарі вже просто дістало......ох вже скоро народ встане знову.

А я в цей день був свідком як вищевказана особа збила урну для сміття в центральному парку, біля піцерії "На Гірці" пошкодження були описані вище і номер вже встиг зняти, сліди від цього наявні на клумбі, після цього на шаленій швидкості ганяв по парку між людьми які прогулювалися з своїми дітьми. В поліцію не встигли передзвонити бо не запамятали номера

знаєте у чому корінь проблеми. Що попередні два Майдани змінювали тільки президентів, але не систему і не чиновиків. Третій Майдан не дасть

Сценарій загалом такий. Найвірогідніше на наступних президентських виборах переможе Міхо Саакашвілі. Та злочинна банда Порошенко, Яценюк і все їх кодло навряд чи віддасть Міхо перемогу, і найвірогідніше підуть шляхом своїх попередників, буде фальшування, каруселі, адмінресурс, вброси і тд. Народ їх змете. Згадаєте моє слово. Саакашвілі - наш президент!!

P.S. пікантності ситуації додає той факт що у МВС не залишилося зовсім гумових куль та світошумових гранат, тільки бойові. І на відміну від беркуту часів Януковича у нац. гвардії тепер є навіть танки. Так що нас чекає справжня війна з олігархатом.

Велика повага небайдужим рівнянам !!!
П яним гандонам за кермом - загальне знеславлення+кримінальне покарання (можна ще і машину пошкодити - а хулє, Ікси теж напевне добре горять))))))
Усім добра !!!!!

Якщо це падло зацепило машину чи не допусти сім"ю, то поліція до його не вспіла доіхати, Буде самосуд!!!

все це звичайно добре,нехай тиснуть руки,але коли той гандон притисне,НЕДАЙ БОЖЕ,ДИТИНУ НА ПЕРЕХОДИ!!!!!!!!

Так хто він такий, цей місцевий герой?

Це Рыжий Юнчик

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.