У Рівному подорожчало харчування у садочках

Грошова норма на харчування однієї дитини в садочку з 1 січня 2016 року збільшилась: у яслах з 10 до 16 гривень, а в садку – з 14 до 20. Про це повідомляє 7d.rv.ua.

– Ще 28 грудня 2014 року внесено й зміни до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до яких частка, яку сплачують батьки діток за їхнє харчування, збільшилась, – пояснила заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Катерина Сичик. – Якщо раніше платили порівну: 50% – батьки, а 50% – держава, то тепер на долю батьків припадає 60% з усієї суми. Дія цього закону продовжується і на 2016 рік. Тобто, якщо перерахувати всі ці відсоткові норми на гривні, то в ясельних групах батьківська плата становитиме 9 гривень 60 копійок за день, а держава доплачуватиме 6 гривень 40 копійок. А у дошкільних це 12 та 8 гривень.
Тепер місяць харчування дитини в дитсадку виллється для батьків у суму до 300 гривень. Але й батькам треба задуматись: чи прогодують вони свою дитину за ці гроші в домашніх умовах і на скільки днів їх вистачить?

Коментарі

Подорожчало закономірно, бо все подорожчало, а от скоти які кожного дня друкують гроші (бакс то росте не поднях а по годинах) на чолі з тим кого ні бито вибрали, ні як кишені не напакують, та ще й прикриваються АТО

В Харькове в садике (не ясельная группа) 17 грн. с 01-01-16

Уже всі діти дома сіли і сидять, все всюди подорожчало, а в садочок Ви думаєте по нижчих цінах продукти продають?

А в Європі, що харчування безкоштовне? Там такої халяви як у нас у вигляді всіляких пільг взагалі немає!

сволочі хай піднімають зарплати а не харчування в садочках.діти взагалі не будуть ходити у садки.

і де ваша європа?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.