Рівненські волонтери просять допомогти дітям із Трьохізбенки

У Рівному гостюють троє дітей із Троьхізбенки - села в Луганській області. Воно знаходиться на лінії розмежування між українськими  бійцями та сепаратистами. Напередодні Нового року учні та вчителі однієї з рівненських шкіл передали тамтешнім дітям подарунки. Тепер же на свята школярі з Трьохізбенки приїхали в Рівне. Волонтери просять небайдужих допомогти цим дітям.

"Ви знаєте, де знаходиться Трьохізбенка? Ви знаєте, що таке обстріли? Ви знаєте, що таке, коли на твоїх очах гинуть знайомі вам люди? А вони знають. До нас в Рівне на Різдво приїхали троє маленьких луганчан, - написала у "Фейсбуку" волонтер Світлана Пікула. - Коли я слухала історії цих діток, в мене то сльози наверталися на очі, то волосся ставало дибки... Вони, маленькі, пережили таке, що й дорослому буде важко... Є серед трьох наших гостей хлопчик Сашко. Йому 11 років. Він живе з мамою та бабусею. Сашко дуже самостійний - до бусика, на якому їхали дітки з Вікторією Шинкаренко, прийшов сам, його навіть ніхто не проводжав. 
Приїхав до нас в берцах, які йому подарували солдати. Але це взуття йому трохи (м'яко кажучи) завелике. Може, допоможемо Сашку, знайдемо взуття (38-39 розмір) та трохи теплого одягу? А ще, можливо, зможемо йому подарувати на Різдво мобільний (про це він не говорив, просто Віка сама зрозуміла, що в дитини його нема й не було)"
.

Коментарі

Взуття та мобільний телефон, а також по солодкому подаруночку іншим дітям привезу сьогодня до 19.00, шановно громадо, хто ще має бажання допомогти дітям, бажано, плануйте подарунки іншого плану, просто щоб ми не повторювались. Слава Україні! Щасливого Різдва!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.