На Рівненщині зросла кількість аварій на дорогах

Працівники поліції Рівненщини, які здійснюють нагляд за безпекою дорожнього руху, звертають увагу громадян на суттєве збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків на території області та в цілому по Україні.

Впродовж 27 по 29 грудня 2015 року на території держави зареєстровано 340 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими в результаті яких 47 осіб загинуло та 418 – отримали травми різного ступеню важкості.

Протягом вказаного періоду, у порівняні з минулим роком, на території Рівненщини спостерігається ріст аварійності у 6, 5 разів.  

Варто зауважити, що у перший день 2016 року на Рівненщині в результаті дорожньо-транспортних пригод троє людей загинуло.

Враховуючи вищевикладене, працівники поліції звертаються до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними та обережними. При русі в умовах недостатньої видимості вмикайте ближнє світло фар, дотримуйтесь безпечної дистанції, а також не перевищуйте швидкість.

Окрім того, рекомендуємо водіям під час погіршення погодних умов, по можливості, утриматися від поїздок. Не забувайте використовувати засоби індивідуального захисту, а також дотримуйтеся швидкісного режиму руху та вимог дорожніх знаків.

Також звертаємося до пішоходів! Переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте особливо уважними та обережними у вечірню та нічну пору доби. Не з’являйтеся раптово на проїзній частині дороги. По можливості, виділіть себе світлоповертаючими елементами!

Відділ управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.