Рівненська креативна компанія "Каприз" створить найяскравіше свято у Вашому житті!

"Каприз" є одним з лідерів у сфері організації свят в Україні. Ми команда творчих і досвідчених менеджерів з серйозним досвідом організації свят і подій будь-якого ступеня складності.Йдеться про абсолютну увагу до кожної деталі розроблюваного проекту. Вам запропонують креативну візуалізацію та декорування, розмаїття програм для ігрових, розважальних та урочистих подій.

Олег та Наталія Чібізови розпочинали з «танцювального шоу» для якого самостійно шили костюми та потрошку напрацьовували клієнтську базу. А в 2007 році розпочала свою діяльність креативна компанія "Каприз", і вже більше 8 років вони успішно розважають та піднімають людям настрій до сьогоднішнього дня.

Оформлення залу

Звичайно, як прикрасити залу, завжди вам підкаже місце проведення весілля, яке Ви обрали. Стиль інтер’єру, оздоблення вікон, ремонт приміщення – це те, що, в першу чергу, необхідно враховувати. Будь-яка зала стане прекрасною, якщо її оригінально оздобити драпіруванням із тканин. Таким чином ви зможете досягти не тільки романтичної або святкової атмосфери, а ще й приховати недоліки, якщо такі є. Звичайно, не можна забувати про столи. Гарно прикрашений стіл виглядає розкішно і доповнює загальну атмосферу. Також необхідно приділити увагу гостям, замовити кожному мале5нький подаруночок і покласти на їх місце.

Виїзна реєстрація шлюбу

Виїзна церемонія – це красиво та нестандартно. Менше буденності – більше романтики та магії. Менше шаблонів – більше індивідуальності. Менше офіційності – більше розкутості та свободи.

Хостес та зустріч гостей

Хостес зустріне Ваших гостей, налаштує на святкову хвилю, подарує усмішку, квіти, сувенір, запитає пароль або наллє чарочку. Хостес створить атмосферу свята для гостя вже на перших кроках, заінтригує та розвеселить.

Художник-шаржист

Художник-шаржист – родзинка свята! Дружній шарж – це саме те, що викличе незабутні емоції, яких не купиш! Ви можете замовити шаржиста на будь-яке свято, або зробити подарунок замовивши шарж по фотокартці.

Шоу пародій

Шоу парародій від «Капризу» на Ваших святах – це інтерактив, видовище, веселощі і, звичайно ж, індивідуальний сценарій. Будь-яка презентація, свято чи корпоративна вечірка перетвориться для Вас в захоплюючу подорож в світ гумору.

Арт-шоу «Каприз»

Программа від арт-шоу «Каприз» - це веселі та яскраві танцювальні номери, пародійні дуети, аніматори, артисти та багато іншого цікавого та незвичного! Шоу унікальне та універсальне, тому сподобається глядачеві будь-якого віку.

Леді-фуршет

Послуга «живий» стіл на Вашому святі порадує та здивує гостей. Ідеально підходить для зустрічі гостей, для заходів на свіжому повітрі. Використання столу передбачає розміщення їжі (фуршет), акційних пробників, сувенірів та подарунків.

Шоу ростових ляльок

Це гумористичні персонажі на різні вподобання та святкування.

Фаєр-шоу

У фаєр-шоу задіяні синхронні постановки, велика кількість інструментів, яскраві вогняні спец ефекти – все, що необхідно для проведення виступів високого рівня.

Піщана анімація

Піщане шоу – це історія,яка створюється безпосередньо перед вами. Напівтемрява, приємна музика, малюнки, що виникають на великому екрані і відчуття того, що диво твориться прямо тут і зараз – все це не залишить нікого байдужим.

«Золотий пил»

«Золотий пил» - це інтригуючи шоу, яке до кінця вистави не розкриває глядачеві, що ж відбувається перед ним. А у фіналі художник або Ви особисто розпилюєте золоті блискітки і в одну мить з`являється картина, яка стане окрасою будь-якого свята. 

А також креативна компанія «Каприз» пропонує:

  • Ведучі для Вашого свята;
  • Прокат звукового, світлового та сценічного обладнання;
  • Спецефекти на 1 танець молодят;
  • Pj Show;
  • Організація романтичного вечора;
  • Прокат проекторів;
  • Десертні столи;
  • Допомога в організації турів та концертів та інші послуги.

«На сьогоднішній день наша репутація складається з величезного досвіду роботи та вражаючої бази Клієнтів, а тепер уже наших Друзів. Наша відмінність полягає в тому, що ми беремо на себе відповідальність за успіх задуманих Вами планів і готовність надати свої послуги 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ми контролюємо всі проекти від початку до завершення і гарантуємо їх неординарність і неповторність. А також намагаємося зробити на 15-20 % більше ніж нам замовляє та оплачує клієнт.» - розповідає керівник креативної студії «Каприз» Олег Чібізов.

Креативна компанія "Каприз"  з радістю будує партнерські відносини, тому тут будь-які пропозиції від організацій і приватних осіб уважно розглянуть і зроблять ВСЕ, щоб в особі "Капризу" Ви придбали надійного партнера і друга!

Адреса: м. Рівне, вул. Кавказька, 7 ("Фабрика свят")

email: kaprizik@bk.ru

тел..: +38 (050) 585-77-82, +38 (097) 481-13-58, +38 (0362) 43-10-77

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.