Рівненські волонтери просять допомогти онкохворій дівчинці

Волонтери просять допомогти восьмикласниці Марії Віднічук, яка зараз перебуває в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні. Їй довго встановлювали діагноз, потім була операція. Тепер курс хіміотерапії. Її батьки - звичайні сільські люди, безробітні, які живуть за рахунок власного господарства. Аби купити ліки для Марійки, терміново потрібно 2800 гривень.

"Від першої зустрічі з Марійкою та її мамою у мене залишилось враження, яке можна описати словами «світле», «тепле», «затишне». Дуже тихий тембр голосу мами та сром’язлива посмішка дівчинки створили таке надзвичайне відчуття, - написала у "Фейсбуку" волонтер Юлія Кутик. - Марія Віднічук вже не новачок у відділенні онкогематології. На превеликий жаль, до встановлення діагнозу цій тихій та світлій дитині довелось чимало пройти.
Все розпочалось ще минулої весни. Марійка кілька разів втрачала свідомість. Батьки із занепокоєнням звернулись в районну лікарню в Зарічному, звідки дівчину направили в Рівне. Було пройдено багато обстежень, і висновок – причин для занепокоєння немає, все гаразд. Та в листопаді знову було розпочато все спочатку. Після, здавалось би, звичайної застуди Марію турбував сильний кашель. Діагнози стали змінюватись один за одним: «пневмонія», «вада серця», «перикардит». Дівчину було госпіталізовано у кардіологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, продовжували обстежувати і ось на МРТ було виявлено пухлину в середостінні. Тоді Марія вперше і потрапила у відділення онкогематології. Але, на жаль, операцію, яка була потрібна дівчинці, в Рівному зробити не змогли і її направили у Київ. Вже після операції, гістологи встановили остаточний діагноз: лімфома Ходжкіна. Онкологічний діагноз – це страшно, але коли діагноз встановлено, і лікарі, і батьки знають, із чим треба боротись, то є шлях та ціль - одужання.
Після операції дівчинка повернулась в Рівне для хіміотерапії. Треба було час для того, аби підготувати її для цього, встановити венозний міні-порт. Тиждень тому Марійка вже заступила на хімію. Не дивлячись на те, що тільки-тільки розпочинається лікування, мама вже звернулась по допомогу до фонду. Адже тривале лікування та численні обстеження до операції, власне операція вже похитнули фінансове становище родини. Батьки Марійки – звичайні сільські люди, на даний час безробітні, живуть за рахунок домашнього господарства. 
Марійка – мамина помічниця, дуже спокійна та врівноважена. Дивлячись на неї, складається враження, що світло її душі наповнює всю лікарняну палату. Мама Оксана каже, що на противагу спокійному характеру, в роботі та навчанні донька дуже швидка. Марія навчається у 8 класі, з предметів полюбляє алгебру. Вільний час,як і більшість підлітків, полюбляє поводити за комп’ютером. А ще гарно вишиває бісером, грає у волейбол та любить їздити на велосипеді. 
Дівчина терпляче проходить виснажливе лікування, не скаржиться. Лише мама, яка весь час поряд, знає, що звична для хімії нудота вимотує доньку. Але жодної скарги вголос! Лише посмішка!
Крім Марійки в родині підростає ще менша дитина. Зараз у батьків попереду нелегкий шлях лікування доньки. Один з препаратів хіміотерапії – це "Натулан", якого немає в аптеках України. Завдяки нашим друзям РОЧБО «Серце дітям України» два флакона "Натулану" у Марійки є. А як буде далі? Крім цього, на цей блок необхідно:
Кокарбоксилаза 50 мг амп. – 1 уп.
Квамател 20 мг амп. – 2 уп.
Ондансетрон в табл. – 2 уп.
Зофран 8 мг амп. – 1 уп.
Рабепразол 20 мг – 1 уп.
Фізрозчин 200 мл – 20 фл.
Голки до міні-порту – 10 шт.

Здається, список дуже невеликий, а щоб його оплатити, терміново необхідно 2800 гривень. Для родини Марійки це величезна сума. Марія вже пройшла величезний шлях, неймовірні випробовування. Днями у неї день народження, який вона буде змушена провести в лікарні. Ні для кого не таємниця, що найзаповітніше бажання Марії – це одужати. Будь ласка, допоможіть цій світлій дівчинці!
Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Віднічук Марії

КАРТА ПРИВАТБАНК
5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду
Призначення платежу – добровільна пожертва для Віднічук Марії

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Віднічук Марії
".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.