Мешканцям Рівненщини допомагають виплачувати «теплі» кредити

Мешканцям Рівненщини допомагають виплачувати «теплі» кредити на купівлю енергоощадного обладнання та «негазових» котлів.

Так, більше 1200 жителів області отримали компенсацію у сумі 200 тисяч гривень на утеплення своїх осель. Гроші їм виплатили з головної скарбниці області, чим значно здешевили «теплі» кредити.

Тим часом Здолбунівщина також долучилася до державної ініціативи стимулювання населення із впровадження енергоефективних заходів. Так, вісьмом мешканцям району виплатять 2 тисячі гривень, які підуть на компенсацію відсоткових ставок за «теплими» кредитами.

«У 2016 році на компенсацію по кредитах запланували спрямувати півтора мільйони гривень з обласного бюджету. Адже програма успішно себе зарекомендувала на Рівненщині. Водночас за оцінкою Мінрегіонбуду область увійшла в п’ятірку областей із найвищим показником зменшення споживання природного газу завдяки переходу на альтернативні види палива», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

Загалом у минулому році банками області видано «теплих» кредитів на суму близько 58 мільйонів гривень. Майже 9 мільйонів жителі області витратили на купівлю більше півтисячі котлів. А близько 49 мільйонів пішло на придбання енергоощадного обладнання. Також позики на утеплення отримали три ОСББ на суму 200 тисяч гривень, повідомляє Рівненська ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.