Рівненські аграрії: скасування податкових пільг завадить реформі

Новації бюджету 2016 року та деякі положення пропонованого бюджетного кодексу значно ускладнять роботу українських аграріїв. Вже сьогодні сільгосппідприємствам дуже важко отримати кредити, а процес роздержавлення зайшов у глухий кут. Так вважають аграрії з Рівненщини.

– В нинішніх умовах важко виживати як приватним аграріям, так і неприватизованим державним підприємствам. Кредити отримати неможливо в принципі. Доки узгодиш всі дозволи на отримання кредиту, проходить півроку. А це в аграрному секторі просто нереальні строки,  – переконаний директор Державного підприємства "Мирогощанський державний іподром" Володимир Присяжненко. – Доки буде існувати державний сектор в його нинішньому вигляді, країна втрачатиме величезні кошти. Складається враження, що замість роздержавлення та детінізації аграрного сектору вирішили просто заткнути діру за рахунок скасування податкових пільг.

На думку аграріїв, це призведе до того, що замість реформ  збережеться нинішня ситуація в найгірших своїх проявах. Окрім того, всі процеси і адмінресурс концентруються у Міністерстві економіки та Фонді держмайна - подалі від "чужих очей".

Нагадаємо, що на Рівненщині до переліку підприємств, котрі підлягають роздержавленню, внесено ДП "Мирогощанський державний іподром". Однак із невідомих причин вся підготовлена документація загальмувалась в Кабміні. Відтак, селяни не можуть отримати свої земельні паї.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.