У Рівному хірург-"мажор" оскаржує своє звільнення через халатність та смерть 5-річного пацієнта

У Рівному скандал, пов'язаний із хірургом Костянтином Думановським, у якого помер 5-річний пацієнт, отримав продовження. Лікар подав позов до Рівненського міського суду про скасування наказу про звільнення з роботи, скасування дисциплінарного стягнення, скасування протоколу комісії, поновлення на роботі, виплату середнього заробітку і стягнення моральної шкоди проти КЗ" Рівненська обласна дитяча лікарня" та головного лікаря Бойка В. Я. Про це повідомила громадська активістка Ліана Диновська.

"Знаю, що цей напис прочитають не тільки у моєму рідному місті, знаю, що для багатьох смерть 5-річного хлопчика Миколки, який, ймовірно, помер від так званої "злочинної халатності" лікаря Думановського К., була небайдужою, люди не стримували сліз, коли дивилися передачі, в яких батько померлого хлопчика говорив про те, як син вмирав на його руках, а лікар ...спав в ординаторській і нічого не робив. Дитина померла, маючи одне останнє нездійснене бажаня - бодай ковток водички.


До чого нагадую про страшну трагедію? Так ось, лікар Думановський К. подав позов до Рівненського міського суду про скасування наказу про звільнення з роботи, скасування дисциплінарного стягнення, скасування протоколу комісії, поновлення на роботі, виплату середнього заробітку і стягнення моральної шкоди проти КЗ" Рівненська обласна дитяча лікарня" та головного лікаря Бойка В. Я. Позовну заяву подав перед святкуванням великого свята для всіх християн - Різдва Христового. Мені огидно думати про відверте глузування цієі сім'ї перед всіма людьми, перед батьками хлопчика , який міг би ще жити. Ця сім'я може їздити до Києва і "рішати", який діагноз буде в кінцевому результаті вписано, яку причину смерті, вони можуть не дотримуватися норм патолого-анатомічного розтину дитини, можуть давати вказівки всім замовчувати про причину смерті дитини, можуть "викрутити"
в своїх низьких цілях висновок експерта у такому вигляді, який їм потрібен, можуть підроблювати нічний аналіз крові дитини (забір аналізу робила не та лаборант, яка вказана!) . Адже хворобу також можна описати по-різному - не розбиратися про те, чи хвороба є причиною смерті, чи хвороба є наслідком страшної хірургічної помилки і недбальства, як наслідок не встановленої первинної хірургічної причини.
Напишу про те, що було за кілька тижнів до нового року, пишу зараз про це вперше, оскільки сподівалася, що смерть дитини буде для лікаря страшним усвідомленням свого непрофесійного медичного рівня, як хірурга. До мене в офіс прийшов лікар Думановський К. з метою домовитися про те, аби я менше висвітлювала інформації про страшну трагедію - смерть Миколки. Натякав про те, що хоче домовитися, аби і батькам, і мені буде добре. Що він мав на увазі, я здогадалася, але порадила йому самому піти з роботи, усвідомити горе, яке приніс сім'ї, зрозуміти, який тяжкий гріх положив на всю свою родину і почати щодня випрошувати милості у родини, яка втратила дитину. Лікар обіцяв подумати про те, що я йому порадила, казав, що не знав про високу температуру у дитини, клявся і запевняв мене у тому, що він разів 5 підходив до дитини. Я прямо йому сказала, що це неправда, оскільки вірю батькам і жінкам у палаті, які стверджували те, що лікаря до смерті дитини і ноги не було у палаті, лише перед самою смертю він, дочекавшись свого батька (колишньго головного лікаря), почав бігати біля дитини. Разом із тим і факти говорять про відверту брехню лікаря: якби вночі спостерігав за станом дитини, знав би, що у дитини стала висока температура. 
Я особисто прошу вже не лише своїх друзів, а всіх небайдужих в Украіні допомогти припинити панування лікарської династії сім'ї Думановських у нашому місті і допомогти добитися кримінального покарання лікарю, який відпочивав у той час, коли дитина помирала під час його чергування. 
Лікарю, прикро, що година відвертої між нами розмови не добавила у ваше серце людяності, ба більше - ви зважилися доводити свою невинуватість? Мені здалося, я бачила сльози в очах, читала повне каяття в очах, а ті очі брехливі, як їх хазяїн!
", - написала у "Фейсбуку" Ліана Диновська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Страсті по Думановському: лікар-мажор спокійно спав, доки його 5-річний пацієнт помирав

Коментарі

Душогуб і скот.Але й ми скоти якщо терпимо таких виродків.

Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100009001994435

Напишіть все, що ви про цю гниду думаєте

Він заслуговує на покарання,я вдячна Богові за те що коли моєму 3 місячному сину робили операцію,(а саме він мав робити)я ніби відчуваючи домоглася щоб нам робив другий лікар,якому я безмежно вдячна це Козакевич,лікар від Бога,а про діяльність Думановського ми знали бо до цього мій брат там пролежав декілька місяців,і знову Козакевич допоміг,а за час перебування в лікарні я надивилася на цього «лікаря» це жах

Підтримую вас, Вікторе. Не знали кого призначали? Знаои. Не знали про не заслужені регалії? Знали. Відчуття безкарності і вседозволеності тягне за собою подібні наслідки. Тобто логічно за злочин мав би бути ланцюжок звільнень. В майбутньому це зберегло б не одне життя.

Так звана "еліта" суспільства... Бездарі,крахобори. Серед них є чудові і чуйні спеціалісти,але таких дуже мало. Пора уже провести чистку серед тієї " касти недоторканних"!!!

Перше чи відповідають своїй професійній кваліфікації начальник управління охорони здоров"я Осіпчук Ю.Ю.,головний лікар КЗ Рівненська обласна дитяча лікарня Бойко В.Я. та практично всі керівники медзакладів,які проходять на керівні посади за дивними конкурсами,під якимись політичними тисками,договорняками хіба не за їхньої халатності цей лікар не за потрібною кваліфікацією виконував обов"язки.Смерті в перинатальному центрі,п"яні лікарі, "благодійні внески",ніяких змін кругова лікарська порука,тільки провірені.

Але,перед цим варто каструвати,щоб не плодив собі подібних

Я, навіть знаю,яке буде рішення самого "чесного" рівненського суду.Але, душегуб думановський не знає, коли і як, в його Хонді,чи іншій машині,якою він буде користуватись,раптом відмовлять гальма..Бо зверху все видно, і нічого не приховаєш..

позвольте я его пристрелю.

Тварина а не лікар, звертаюсь до тебе; Бидло іди геть поки ще живеш у нашому місті бо тобі падло не тількі нема місця в медицині а й в Рівному памятай про це !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.