Завтра рівнян запрошують на "Мистецьку хуртовину"

Все мінливе... Коляда - ВІЧНА! І коли замітають сніги, і серце стискає туга українська душа славить народження Ісуса. Славить, щоб відновити усе найкраще, щоб воскресити надію, пише "Рівне 1".

Вже цієї неділі, 10 січня о 15 годині у Виставковій залі Міського Будинку Культури на всі лади лунатимуть колядки. Співатимуть українські серця.

Традиційно, рамках проекту "Мистецька хуртовина", звучатимуть різдвяні піснеспіви у виконанні найкращих колективів міста — народного аматорського хору «ВЕРЕС» та народного вокально-інструментального тріо «СРІБНА ТЕРЦІЯ».

Свято Різдва Христового посідає особливе місце в наших серцях. Щороку Вифлиємська зірка сповіщає про народження Сина Божого, а про звістку цю люди оповідають колядками, які дбало передаються з покоління в покоління.

Сьогодні коляда єднає мільйони християн по всьому світу. Тож давайте і ми об'єднаємося у спільній Різдвяній пісні! 10 січня о 15:00 Виставкова зала Міського Будинку Культури

 

Ключові слова: 

Коментарі

Перед початком колядок не забудьте повідомити, що: колядки виникли ще за довго до християнства і вони прославляли Різдво Нового Року (22 грудня - день зимового сонцестояння), Ясне Сонце, Ясен Місяць і природні стихії; до 1200 років християнська церква боролася і з колядкам і всяко забророняла їх як, шкідливу язичницьку традицію. Не зумівши побороти цю традицію християнські богослови переписали колядки під Ісуса Христа і зробили їх християнською традицією.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.