Голова Рівненської обласної федерації воркауту Влад Олейніков про підсумки 2015 та життя і роботу в Китаї

Воркаут, як новий вид спорту у Рівному розвинувся вже давно. Костопільські хлопці із групи «Art of streets» неодноразово виступали на теренах Рівненщини та в Україні загалом.  Разом з тим, очільник команди Влад Олейніков є головою обласної федерації воркауту. Цьогоріч хлопці чимало попрацювали і топ новиною став їхній переїзд до Китаю. «ВСЕ про СПОРТ» поцікавилося у спортсменів, які нещодавно повернулися додому, про життя та роботу в Китаї і їхні майбутні плани.

Piccy.info - Free Image Hosting

- Влад, розкажи про цьогорічні спортивні досягнення. Що цікавого зробили у 2015?

- Початок року як і сам рік були досить насиченими і принесли багато цікавого в світі вуличного спорту Рівненщини. За період першого та другого кварталу поточного року було встановлено 2 спортивних майданчика організацією "Стріт воркаут Рівне" за власним проектом та за підтримки величезної кількості людей. В цьому брала участь величезна громада Рівного. Як то кажуть "з світу по нитці", навіть міська влада не була осторонь. Майданчики встановлені на Лебединці та на території АТТ.  Також встановлено майданчик в міському парку в рамках "Арт пікніка Слави Фролової" за участі «Манхеттен фітнес клуб». Оскільки було досить багато роботи цього року, в плані фестивалів було трошки скромніше. Проведено чемпіонат з воркауту в честь відкриття першого спеціалізованого мвйданчика в Рівному, в рамках змагань проводився відбір на всеукраїнський турнір. Все пройшло на високому рівні. Багато спортсменів з різних міст змагалися у нашому обласному центрі. Також честь Рівного захищали наші атлети на Всеукраїнькому чемпіонаті у Києві. Зокрема Олександр Томчук був вибраний для участі у найважливішій дисципліні - силовий фрістайл. Отаким був цей рік.

Piccy.info - Free Image Hosting

- Ти і кілька друзів жили і працювали в Китаї. Як взагалі виникла така думка поїхати туди і працювати?

- Як відомо - розвиток у будь - якій діяльності можливий за наявності однієї важливої складової - мотивація. Мотивацією в попередньому році для нашої команди став проект «Україна має талант». Після проекту, постійної підготовки, бажання рости і розвиватися, виходити на сцену, нас чекало розчарування. На жаль, в нашій країні не цінять мистецтво і діяльність артистичну, як таку. Я не говорю про наш жанр, а взагалі про всі види артистичної діяльності. Мотивація зникла, розвиток призупинився, плюс до цього Андрія нашого забрали в АТО. Треба працювати, комусь навчатися. І діяльність команди майже припинилася. Цей застій тривав місяців шість. Далі ми почали працювати з рівненським танцювальним колективом «Едельвейс» і виступили з акробатично хореографічним номером на проекті «БУМ 2015». Саме тут відновилося бажання і натхнення працювати та виходити на сцену. Саме в цей момент нас надійшла пропозиція показати себе в іншій країні - в Китаї. Це пояснили бажанням бачити нас на сцені китайських міст, і відповідно отримувати за це платню. Ми погодилися. Більше місяця інтенсивних тренувань, репетицій, поставлено 5 нових номерів спеціально для Китаю. От так ми погодилися і переїхали до іншої країни.

Piccy.info - Free Image Hosting

- Як довго ваш колектив думав про поїздку і чи важко було наважитись поїхати?

- Звичайно, було маса За і Проти. Нова країна, інша країна, далеко від дому. Візи, перельоти, не знання мови і тому подібне.  Та все ж, бажання виступати, бажання показати те, у що переросло звичайне хоббі, чого ми вчилися ці роки, взяло гору. І китайцям це подобається, адже в нас відмінний жанр від акробатики і від воркауту.

- А ваші близькі як відреагували на ваше рішення переїхати в Китай? Не відмовляли?

- Переживали, можливого когось і відмовляли, але відпустили і допомогли з від'їздом абсолютно всі рідні і близькі усіх членів команди.

Piccy.info - Free Image Hosting

 - Скільки часу ви там були? Чим займались, як жили?

- В Китаї були 5 місяців. Основні заняття - тренування і робота на сцені. Відвідали більше 15 міст та в рази більше різних сцен. Від парків і конференцій до театрів та будинків культури. Зробили близько 6 нових шоу. Нові костюми і новий образ на сцені.

- За час робити траплялися якісь кумедні випадки?

-  Всі випадки не описати, майже щодня вони стаються. Звикали місяць тільки до реакції на нас. Багато китайців раніше взагалі не бачили європейців. Країна була закритою, і іноземців було дуже мало на території КНР. Тому, коли китайці бачать тебе в магазині, на вулиці, не говорю вже про сцену, вони шоковані. Всі дуже привітні і усміхаються, і фотографуються з тобою, навіть на вулиці.
 

Piccy.info - Free Image Hosting

- Чи все влаштовувало на роботі? Можливо хотів би щось змінити?

- Робота подобається. Вважаю, що це одне з основного в житті - займатися тим, що ти любиш. Є певні деталі, які можна було б змінити, але це не реально зараз. Одна з таких - в Китаї дуже люблять привозити артистів за 2-3 години до початку шоу, тобто сидиш і чекаєш свого виходу 2-3 а то і більше годин. Це пояснюється нереальним трафіком на дорогах і щоб ніхто не запізнився людей звозять раніше.

- Чи розпитували у тебе про Україну, про рідне місто Костопіль?

- Всі з ким знайомі, чи то росіяни, чи кубинці, чи американці знають з якої ми країни, області і міста. І до речі, Україну знають, і їм подобається наша країна.

Piccy.info - Free Image Hosting

- Сильно сумували за домом? Які плани у спортивній кар’єрі?

- На скільки повернулись поки не знаю. Член команди повинен закінчити навчання, а далі буде видно. Там звичайно сумували за домом, за природою, людьми.  Стрітворкаут у Рівному буде жити і буде розвиватися. Ніхто не збирається припиняти роботу, але можливо будуть перерви на відпочинок.

Piccy.info - Free Image Hosting

- І останнє питання чи прохання. Влад, що хотів би побажати рівнянам у новому році та на Різдво?

-  Побажати хочеться терпіння і мудрості в новому році. Хочеться бачити мирну країну з усміхненими людьми, тим більше що наша Рівненщина найкраща на Землі.  Також бажаю розвитку і натхнення у всіх починаннях! Працюйте, йдіть до своїх цілей, мрій - реально все, якщо трішки постаратися і вкласти в ці старання всю душу, тоді і країна і люди будуть мати все бажане і давно вже заслужене

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.