Підсумки за 2015-й федерації бейсболу та софтболу Рівненщини

Сезон 2015 року розпочався з проведення турнірів для дітей по бейсболу. В лютому пройшов відкритий чемпіонат Рівненської області на призи професійного гравця МЛБ Бена Зобріста та в березні відбулись відбіркові змагання шкільної ліги України в закритих приміщеннях, на яких перемогла команда рівненської ЗОШ №1, яка і у фіналі в м. Києві завоювала перше місце серед всіх шкіл України (Тренер А. Малиновський).

Piccy.info - Free Image Hosting

Команда «Західний Вогонь» зайняла п’яте місце на міжнародному турнірі на призи президента республіки Польща де приймали участь команди з п’яти країн. Також в березні пройшли змагання Чемпіонату області в закритих приміщеннях та в квітні місяці змагалися на чемпіонаті Рівненської області з софтболу на стадіоні «Хімік» - це були основні софтбольні предсезоні турніри.

Piccy.info - Free Image Hosting

В період з квітня по травень пройшов чемпіонат міста Рівне «Дитяча ліга», спільно з управлінням освіти та управлінням сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

Здобуті результати на змаганнях: Чемпіонати України по бейсболу: «Дитяча ліга» України - ІІ місце. м. Кіровоград. Серед кадетів збірна Рівненської області посіла - ІІ місце. Серед юнаків Рівненщина теж взяла ІІ місце. Продовжили «срібну» ходу і юніори .

Piccy.info - Free Image Hosting

В розіграші Кубка України з бейсболу Рівненщину представляли три колективи. В ¼ фіналу припинили боротьбу команди «Острог-НУ Острозька академія» та «Високий Замок» із Дубна, а рівненський «Західний Вогонь» пробився до півфіналу.

У чемпіонаті України з софтболу Рівненщину представляли два колективи «Острог- НУ Острозька академія» (у підсумку 6 місце), та «Західний Вогонь» які здобули чемпіонське золото. Серед дівчаток 1999 року н. і молодших збірна області взяла. Відзначились і юніорки. Тут рівнянки завоювали чергове срібло Учениці ОДЮСШ «Рівне», Острозької ДЮСШ та клубу «Західний Вогонь» є вихованцями тренерів Юліїі Міронової, Генадія Стаднікова, Володимира. Судимака.

Piccy.info - Free Image Hosting

Чемпіонати Європи: Артур Бовтач в складі кадетської збірної команди України по бейсболу виборов бронзові медалі чемпіонату Європи. Де його і ще визнали найкращим пітчером турніру. На чемпіонаті Європи по бейсболу в Хорватії національна збірна команда України посіла ІІІ місце в групі»Б», і була представлена нашими гравцями Скринський Іван, Ткаченко Євген та Кілієвич Дмитро. Кілієвич Дмитро увійшов до фінальної стадії відбору в МЛБ, який відбувся в Голландії. На чемпіонаті Європи по софтболу в Голландії національна збірна команда України посіла 12 місце з 20 команд континенту. Честь нашої держави представляли і наші дівчата це – Юлія Міронова, сестри Оксана та Марина Чорномаз, Анастасія Кратюк та Вікторія Міщенюк. Юлію Міронову визначили найкращою відбиваючою нашої збірної.

Piccy.info - Free Image Hosting

В номінації «Кращий гравець» Рівненської області по софтболу визнано:

 Серед дівчаток 2002 – 2005 років народження, учениця ЗОШ № 8 м. Рівне, спортсменка клубу «Західний Вогонь» - Зайчук Юлія.

Серед дівчат 1999– 2001 років народження, учениця ЗОШ № 18 м. Рівне, учениця ОДЮСШ «Рівне» - Вікторія Капітанчук.

Серед дівчат 1996– 1998 років народження, студентка РДГУ, учениця ОДЮСШ «Рівне» - Ольга Млодзяновська.

Серед дорослих, - Юлія Міронова.

Piccy.info - Free Image Hosting

В номінації «Кращий гравець» Рівненської області по бейсболу визнано:

Серед юнаків 2003 – 2005 років народження, учня ЗОШ № 8 м. Рівне, учня ОК ДЮСШ «Колос» - Олександра Левандовського.

 Серед кадетів 2000– 2002 років народження, учня ЗОШ № 23 м. Рівне, учня ОК ДЮСШ «Колос» - Артура Бовтача.

Серед дорослих, студента МЕГУ, учня ОК ДЮСШ «Колос» - Олександра Вознюка.

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.