Рівне в снігових заметах: комунальники працюють?

З третьої години ночі комунальні служби Рівного працюють над очищенням автошляхів міста від снігових заметів. Станом на 9.00 в цих роботах задіяно 22 одиниці сніго-очищувальної техніки, та майже півтори сотні працівників.

За словами директора рівненського шляхово-експлуатаційного управління Віктора Климука, очистити місто від снігу комунальникам цілком під силу. До обіду бригади шляховиків обіцяють розчистити основні магістралі міста, і дороги якими курсує громадський транспорт. Вже після 14.00, за словами Віктора Климука очищувальну техніку перекинуть на очистку другорядних вулиць, проїздів та провулків. 

До прибирання долучили всі наявні сили з ЖКП міста, та всіх двірників. Ділянки покриті кригою, шляховики активно посипають піщано-соляною сумішшю.

Про це повідомили у прес-служба міськради. 

Ключові слова: 

Коментарі

Про те, як ви працюєте, брехуни, видно неозброєним оком кожному рівнянину- ЧОМУ НЕ РОЗЧИЩАЄТЕ вул. БАНДЕРИ, ЧОРНОВОЛА, СОБОРНУ, КИЇВСЬКУ ? МОЖЕ В НАС Є ЩЕ ЯКІСЬ ЦЕНТРІШІ ВУЛИЦІ , А МИ ПРО НИХ НЕ ЗНАЄМО ?????То повідомте нас, де ця ваша ПРЕПОДОБНА ТЕХНІКА ПРАЦЮЄ ? Зараз плюсова температура, ЧОМУ НЕ МАЄ ОЧИСНОЇ ТЕХНІКИ ??? СКІЛЬКИ ЩЕ ВИ БУДЕТЕ ДУРИТИ ЛЮДЕЙ ТОНАМИ "ВИКОРИСТАНОГО ПІСКУ І СОЛІ" ???? злодії і брехуни ви, напишіть на сайті де працюють ваші машини, і час, коли вони туди виїхали,-ЯКЩО ВИ НЕ МОЖЕТЕ ДОБРАТИСЬ ДО НИХ ЧЕРЕЗ ЗАМЕТИ, МИ САМІ ЇХ ПРОКОНТРОЛЮЄМО !!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.