Рівнерада замість дитячих садочків профінансує власний піар на 435 тисяч гривень

У Рівненській міській раді ігнорують закон "Про роздержавлення друкованих ЗМІ" та хочуть виділити комунальній газеті ще півмільйона гривень. Хоча та вже цього року має перейти в приватну власність. Про це пише виконавчий директор ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг:

- Рівнерада, попри закон "Про роздержавлення засобів масової інформації", хоче витратити на піар в комунальній газеті 435 тисяч гривень!

Міський голова Рівного та депутати хочуть проігнорувати роздержавлення комунальної преси та далі готові бездумно витрачати півмільйона гривень коштів рівненських платників податків. Новий закон чітко регламентує, що процес роздержавлення комунальної газети "7 днів" має розпочатися вже з 1 січня 2015 року. Внаслідок роздержавлення Рівнерада має вийти з числа засновників видання, а воно має стати приватним. Тому фінансування приватних ЗМІ за рахунок бюджету заборонене! Начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга знає про це і свідомо йде на порушення. 
Міський голова розуміє, що міська громада при публічному обговоренні не дозволить витрачати півмільйона своїх коштів на публікацію в газеті хвалебних од та вітань Володимира Хомка. Тому ці гроші вирішили заховати в загальних додатках бюджету і сподіваються, що ніхто цього не побачить. 


З метою приховання злого наміру, депутати ухвалили торік у травні програму економічної підтримки газети "7 днів" до 2019 (!) року. І нібито, відповідно до неї, окремо щороку кошторис програми не розглядається. Жодних звітів, жодного обговорення. Кричуща неповага до нових депутатів та бажання їх обдурити. 
Микола БляшинОльга КрыжВолодимир КудрінРоман Яворський,Sviatoslav StelmashchukAlexandr ChubayЛюбов РоманюкVolodymyr PopykНазарій Поліщук, вас або хочуть розвести, або ви в курсі?
Цю статтю видатків треба прибрати, це нецільове використання коштів.
Навіть якщо проголосуєте цю норму, то громадські активісти вимагатимуть у прокуратури скасування цього рішення, як назаконного. Чи готові ви пожертвувати рішенням про бюджет Рівного, щоб дати міському голові далі незаконно публікувати власні вітання за кошти громади?
435 тисяч краще використати на дитячі садки.

Коментарі

А їм то що, навідь їх не обходить, що піднялась ціна на хорчування в садочках з 01.01.2016року, головне ж бабло скоріше поділить!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.