На Рівненщині більше 40 відсотків родин отримують субсидії

На Рівненщині вже 167 тисяч домогосподарств отримують субсидії. Таким чином фінансову допомогу від держави одержують більше 40 % родин області.

Про це повідомила начальник відділу соціальних виплат департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Роза Слободенюк.

За її словами, найбільше субсидій оформили у Рівному – 38 тисяч сімей, Сарненському та Рівненському районах – по 12 тисяч домогосподарств. Найменша кількість родин, які наразі користуються соціальною допомогою – в Кузнецовську та Острозі – близько 2 тисяч у кожному місті. 

Середній розмір отримуваної допомоги становить 950 гривень.

Також Роза Слободенюк повідомила, що для Рівненщини на житлові субсидії у 2016 році передбачено понад 2 мільярди гривень. Тим часом торік на ці потреби з держбюджету спрямували 1,8 мільярдів гривень.

Отримувачісубсидій зобов’язані протягом місяця поінформувати відділ соцзахисту про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, їх соціального статусу, переліку отримуваних комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг, шляхом подання відповідних документів.

Подати документи до управлінь соцзахисту населення можна будь-коли. В містах і районах Рівненщини працюють телефони «гарячих ліній» щодо призначення субсидій.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.