У Рівному благоустрій будинків фінансуватимуть за схемою 30 на 70%

Зрівняти відсоток фінансування будинків, які є в складі ОСББ, а також які не входять в об'єднання, у співвідношенні 30 на 70% (мешканцями і міськрадою) пропонують у відповідній програмі.  На неї передбачається 15 мільйонів гривень. Ці кошти підуть на співфінансування будинків ОСББ, МЖК і тих, які об'єднані в громадські організації.

Проте ефективність муніципальної програми сталого розвитку депутати поставили під сумнів. Адже, за програмою співфінансування ОСББ, лічильники обліку тепла встановили 7 будинків, а за програмою співфінансування програми ЖКГ, (50 на 50%) - 126 будинків. 

Тим часом депутати прийняли рішення на таких умовах 30 на 70% фінансувати програму підтримки мешканців багатоповерхових будинків.

Далі ці рекомендації розглянуть під час засідання сесії Рівнеради. 

Ключові слова: 

Коментарі

А чому така дискримінація 1-но та 2-х квартирних будинків? Подивіться на стан значної частини колишніх "жеківських" 2-х кв. та приватних будинків. Допомогу необхідно надавати за рівнем статків, а не кількістю квартир в будинку, наявності чи відсутності ОСББ. За Конституцією- Україна соціальна держава!..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.