Бюджет Рівненщини-2016 прийняли, але депутати вимагатимуть додаткових коштів

Рішення "Про зміни до бюджету Рівненської області на 2016 рік" прийняли депутати обласної ради. Його підтримали 53 депутати. Проте обласні обранці ним незадоволені і звертатимуться до керівництва країни з проханням при перерозподілі бюджету виділити Рівненщині додаткові кошти. Інакше, кажуть, буде скрутно.

За словами голови бюджетної комісії обласної ради Юрія Благодира, цьогоріч бюджет гірший, ніж був у 2015 році.

-  Питання про звернення до керівництва країни постало через погіршення фінансової ситуації в області. Адже, наприклад, минулого року 19 ПТУ і 4 ВНЗ 1-2 рівня акредитації спожили майже200 мільйонів гривень на утримання в цілому. Цьогоріч у нас залишається та ж мережа, лише без субвенції з державного бюджету. Тобто мережа державна, а місто та область мають фінансувати її за власний ресурс. Тому ми звертаємося до керівництва країни і підкреслюємо, що не зможемо збалансувати це власними можливостями, і якщо нічого не зміниться, то це фактично може призвести до закриття закладів, - каже Юрій Благодир.

А також додає, що другим питанням є сфера охорони здоров'я. Для того, щоб її вберегти, області потрібно приблизно 100 мільйонів гривень.

- Тому ми будемо вимагати 98 мільйонів гривень із держбюджету, щоб збалансувати видатки. Також нам передана вся ветеринарна медицина області. Ціна питання - 24 мільйони гривень, які ми маємо фінансувати з власних доходів. Ще одне питання - пільговий проїзд. Минулого року була часткова компенсація втрат для перевізників за це. Цього ж року це знову-таки переклали на бюджет області. Тому ми просимо або дати нам 40 мільйонів гривень на ці потреби на рівні минулого року, або скасувати цю пільгу. Адже це не під  силу для нашого бюджету. Ці всі питання ми порушуємо у зверненні, - розповів Юрій Благодир.

 

Читайте також:

Депутати Рівненської міської і обласної ради разом думатимуть, як жити з бюджетом-2016

Депутати Рівнеоблради проситимуть за засудженого бійця

Сесія Рівнеоблради розпочалася з колядок

Депутати Рівнеоблради колядували на сесії

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.