Мер Рівного за кошти рівнян щороку розміщує п`ять кольорових шпальт вітань

4 500 кв. см вітань міського голови Рівного або 5 кольорових шпальт за рік, або 30 тисяч гривень. Саме стільки вітальних блоків розмістив міський голова Рівного та його заступники на сторінках комунальної газети "Сім днів" у 2014 році. Про це пише рівненський журналіст Юрій Дюг:

- 4 500 кв. см вітань міського голови Рівного або 5 кольорових шпальт за рік, або 30 тисяч гривень. Саме стільки вітальних блоків розмістив міський голова Рівного та його заступники на сторінках комунальної газети "Сім днів" у 2014 році. Гляньте самі:


Впевнений, що не менше було й  у 2015 році. Як і у інших роках. Отакий адмінресурс в кращих традиціях «совка». Не дивно, що міський голова не хоче відмовлятися від "халявного" піару і не хоче починати процес роздержавлення комунальної газети. Хоча процес роздержавлення за законом почався вже 1 січня 2016 року. 

Натомість очільник міста шляхом махінацій хоче протиснути в міський бюджет видатки на утримання газети у розмірі 435 тисяч гривень! Хоча вона вже цього року, за законом, має стати приватною. ​

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.