У Рівному можуть зупинити пільгові перевезення

Рівненські пільговики можуть втратити право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Про це на засіданні міськвиконкому повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко:

- Уряд – це група «наперсточників». Адже в держбюджеті на 2016 рік передбачення право на безкоштовний проїзд для пільговиків. Але відшкодувань з держбюджету не буде. Графи навіть такої немає. Тому ми будемо змушені шукати кошти в міському бюджету. На відшкодування перевезень для КП «Рівнеелектроавтотранс» потрібно закласти більше 30 мільйонів гривень. У мене немає слів, щоб висловити своє обурення. Адже пільговики мають знати, хто забрав їхнє право на проїзд. 

Ключові слова: 

Коментарі

Мне кажется это надо решать на государственном уровне : увеличить пенсии , в том числе по - инвалидности, взрослым бесплатный проезд отменить всем , детям - 50 %.

Підтримую!

в мене двоє дітей. до школи зранку маршрутка. після уроків на гуртки та секціі з пересадкою... 3+3 буде старша і менша 3+3(наприклад якщо повезе то тролейбусом 1.5*2)+3....15 грн тільки проізд дітям...20днів*15грн-300.А батьки пенсіонери. Я думаю доцільніше виставити умови перевізникам- якщо не влаштовують умови з пільговими категоріями, тендер і інші візьмуть....

Правильно, давно необхідно забрати безкоштовний проїзд. На цьому всі наживаються, да і пенсіонери не базар удуть їздити раз в тиждень, а не щьодня!!!!!!!!!

Давно потрібно скасувати, та при потребі найбіднішим та найнужденішим (дохід менше 1 тис. грн.) надавати за їх зверненням проїздну допомогу коштами ( можливо10 грн. в місяць у вигляді 10-ти відривних талонів електротранспорту) хочеш їдь, а хочеш ні. Так роблять усі цивілізовані суспільства.

А ти пан ХАПКО- свиня товста віддай в бюджет те що награбував за всі роки. І покрий витрати. Ти сам брехун і наперсточник.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.