Незабаром відкриття нового Центру продажів "Рівненська Брама": дізнайтеся про все першими!

 

Зовсім скоро рівняни матимуть можливість безпосередньо на будівництві прийти і самостійно переконатися у найвищому рівні обслуговування та особливому підході до кожного клієнта у новому Центрі продажів житлового комплексу «Рівненська Брама».

 

Придбання власного житла – це перший крок до створення комфортного та щасливого сімейного життя. Житловий комплекс "Рівненська Брама" забезпечить Ваше житло усіма умовами проживання за європейськими стандартами, а довготривалість його експлуатації – вразить ефективністю. Чудове співвідношення ціна/якість вплинуло на те, що багато квартир були придбані ще на етапі фундаменту. На стартовому етапі ви маєте можливість придбати житло за більш приємною ціною, ця ціна фіксується в договорі і в майбутньому не буде змінюватися.

"Рівненська Брама" - це надсучасний житловий комплекс європейського зразка, який неодмінно стане комфортною домівкою для Вас і Вашої родини. Адже його будують за сучасними технологіями і з використанням лише якісних будівельних матеріалів.

"Рівненська Брама" створює для рівнян зручні умови доступу. На даний момент активно функціонує Центр продажів за адресою м. Рівне, вул. 16 Липня 42. Але вже зовсім скоро відбудеться відриття Центру продажів на розі вул. Гагаріна та Костромської, тобто безпосередньо на будівництві. А також всі бажаючі мають можливість записатися на Індивідуальну екскурсію на об’єкт.

 Якщо вас зацікавила можливість придбати квартиру або інше приміщення ЖК «Рівненська брама» у центрі продажу вам допоможуть з такими питаннями:

В які строки проводиться оплата?
Чи можливе кредитування під купівлю житла?
Хто забудовник (замовник) проекту?
Хто підрядник (виконавець будівельних робіт)?
Які офіційні документи ви можете надати?
Які договори укладаються при купівлі квартири?
Які гарантії завершення будівництва будинку? Чи є відповідальність за не завершення будівництва в термін?

Більше інформації дізнавайтеся у Центр продажу за адресою:м. Рівне, вул. 16 Липня 42

 А також за телефонами та на сайті:

тел.: (0362) 46 07 07, (068) 0 777 888

www.rbrama.com

на правах реклами