Рівне отримає понад 840 мільйонів державних субвенцій

841 мільйон 101 тисячу 600 гривень планують отримати до бюджету Рівного в 2016 році за рахунок державних субвенцій. Про це зазначається у проекті бюджету міста на 2016 рік. 

Передбачається, що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу становитиме 244 мільйони 842 тисячі 900 гривень.

Ще одна субвенція - на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот буде у сумі 248 мільйонів 698 тисяч 800 гривень.

А субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу становитиме 21 тисячу 700 гривень.

Інші субвенції, у тому числі й на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи передбачається у сумі 277 тисяч 700 гривень.

Субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" планують отримати в сумі 1 мільйон 817 тисяч гривень.

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам має складати 188 001 500,0 тисяч гривень. 

І медична субвенція передбачається у сумі 159 442 000,0 тисяч гривень. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.