Фірма депутатa Рівнеради освоїла 270 тисяч з бюджету

Фірма одного з депутатів Рівненської міської ради освоїла 270 тисяч гривень з міського бюджету на капітальний ремонт ліфтів. Однак після ремонту мешканці будинку з "відремонтованим" ліфтом не відчули жодних покращень в роботі вертикального транспорту. Більше того, як пише рівненська журналістка Інна Білецька, ліфт став працювати гірше.

"270 тисяч. Ви думаєте, такі гроші можна заробити лише нашвидкоруч вигадавши недолугий бренд міста, і написавши примітивну концепцію? Ви помиляєтесь. Можна ще відремонтувати два ліфта. Назвати ремонт капітальним і вшитися. Саме так заробила 270 тисяч міських бюджетних грошей успішна фірма АРМ-ЕКО, яку очолює керівник найрадикальнішої з фракцій у міськраді. Романе Стасюк, жителі Соборної, 36, дякувати вам просили. У них в кабінах ліфтів тепер є новенькі кнопочки, і навіть на деяких поверхах є новенькі, тільки от ліфти, відремонтовані вами капітально, працюють ще гірше і зупиняються ще частіше. Бюджетних грошей людям не шкода, на те вони і бюджетні, щоб місцеві селебріті ділили їх як зручно, але що обурює мешканців - так це місяць життя без ліфтів і жодного покращення. А за кнопочки - низький уклін", – написала Інна Білецька на своїй сторінці у "Фейсбуку".

Як  відомо, фірма "АРМ-ЕКО" має відношення до депутата Рівненської міської ради від Радикальної партії Ляшка Романа Стасюка (на фото).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.